Skocz do zawartości

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz

Czwarty NEWS!

Beta testerzy, skrypt gry oraz panel gracza!
Zobacz
Zaloguj się, aby obserwować  
Koneko

[Propozycja] Aktualna temperatura powietrza.

Polecane posty

Krótko.
Moja propozycja dotyczy wyświetlania na ekranie aktualnej temperatury w Paleto Bay.

Taka informacja mogłaby być pokazana jako dodatek w rogu ekranu, bądź też jako regularny komunikat w radiu o bieżącej pogodzie w miasteczku.

Mały smaczek, który moim zdaniem bardzo poprawi immersję w świecie gry oraz zażegna kłopotliwe sytuacje, gdzie jedna osoba odgrywa tropikalny upał, z kolei druga gra chłodniejszy dzień.

mjd, Neveral, MR PatryKK i 5 innych lubią to

Jesteśmy w stanie pobierać aktualną pogodę z Kalifornii i wyświetlać temperaturę. Na start na pewno tego nie dodamy, ale ogółem fajny smaczek i pomyślimy o czymś takim w jednej z aktualizacji.

ToxicSoul, mjd, Neveral i 5 innych lubią to

34 minuty temu, lexiz napisał:

^takim tokiem myslenia polecmy odrazu w wyswietlanie predkosci w KPH majac wszystkie znaki na drogach w systemie imperialnym

mile na godzinę jest łatwiej w głowie przeliczyć na kilometry na godzinę, niż fahrenheity na celsjusze XD W prędkości wszystko rośnie proporcjonalnie, a tam z dupy.

Dnia 7.09.2019 o 20:37, Toyer napisał:

Jesteśmy w stanie pobierać aktualną pogodę z Kalifornii i wyświetlać temperaturę. Na start na pewno tego nie dodamy, ale ogółem fajny smaczek i pomyślimy o czymś takim w jednej z aktualizacji.

Myślę, że nie ma tu nic więcej do dodania. Zamykam i przenoszę.

Koneko, QWERTY i Neveral lubią to

xr0N77T.gif

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności