Skocz do zawartości

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz

Drugi NEWS serwera

Informacje, skrypt gry, rekrutacje
Zobacz
Zaloguj się, aby obserwować  
Cherro

Cyberpunk 2077 - ogólna dyskusja

Polecane posty

Zapowiada się całkiem dobrze. CDPR trafiło w dziesiątkę jeśli chodzi o promocję (mam oczywiście na myśli Keanu Reevesa), więc pewnie będzie sprzedażowy hit. Jeśli chodzi o rozgrywkę - musimy poczekać, aż zostanie publicznie udostępniony nowy gameplay.

Zaprezentowany gameplay nie przypadł mi do gustu. CDPR pokazało, że umie robić dobre gry i wie jak je rozreklamować. Grałem we wszystkie części Wiedźmina i były cudne, dlatego pewnie kupię też Cyberpunka, mam nadzieję że będzie warto.

Chyba tak zrobię. Co do kupna na gogu. Tym bardziej że chcą wypuścić platformę na której masz dostęp do wszystkich innych w jednym kliencie. Co będzie mega pomysłem bo odpalasz gogalaxy a nie wszystko na raz. Fajne w sumie i props dla nich.

Mi się podoba, że w końcu Polska ma jakąś grę, którą można się pochwalić i przede wszystkim jest do niej 100% zainteresowanie.. Co do samej gry, to widziałem Gameplay'a i jak to zejdzie do fajnej ceny albo ja będe miał kase to kupię tą gierkę - bo jest warta podziwu i tego czasu.

Dnia 20.06.2019 o 16:17, CONNOR napisał:

Mi się podoba, że w końcu Polska ma jakąś grę, którą można się pochwalić i przede wszystkim jest do niej 100% zainteresowanie..

W końcu? Przecież Redzi zrobili już rozgłos swojej marki przy okazji Wieśka 3 parę lat wstecz. CP2077 ma taki hype właśnie dzięki zasługom Wiedźmina i świetnemu marketingowi CDP. Zyskali szacunek graczy, zwłaszcza przez ostatnie wywiady w trakcie/po E3 w których jasno stawiali sprawę, że są marką, która robi gry dla jakości nie zysku, stąd też nie chcieli wypuszczać kolejnego Wiedźmina jako "odgrzewanego kotleta" i w pełni skupili się na CP2077 nad którym pracują od lat. 

W ciągu trzech lat przechodziłem Wiedźmina 3 ok. 5-6 razy, w tym zaczynałem znacznie więcej. 

Do redów mam już całkowite zaufanie, to będzie miazga, wideo z E3 już nadaje ten smaczek. 

Ginxter lubi to

Mistrzostwo, czekam cierpliwie. Redzi robią kawał dobrej roboty, a Reeves to strzał w dziesiątkę. Hamburgery są w 7 niebie, ale to dobrze. Mieliśmy wiedźmina, który większe poruszenie robił na naszym podwórku, to teraz będziemy mieli cp, który zdaje się być bardziej przystępny dla innych narodowości.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności