Skocz do zawartości

Drugi NEWS serwera

Informacje, skrypt gry, rekrutacje
Zobacz

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz
katsuru

[DISCORD] Katsuru

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Link do Twojego konta globalnego: https://v-rp.pl/profile/119-katsuru/

Discord ID: katsuru #9530 

Rodzaj kary: (wyciszenie/ban, itp.) wyciszenie 

Powód nałożenia kary: prawdopodobnie niezgadzanie się ze zdaniem członka ekipy odnośnie tego, z czego można żartować, a z czego nie. W powodzie napisano '' smieszkowanie z 3.0 jest już niesmieszne"

Wyjaśnienie sytuacji: Dzień dobry, piszę apelacje bo nie zgadzam się z nadaną mi karą. Zostałem wyciszony bo powiedziałem, że aktualizacja 3.0 na nie istniejącym już projekcie lsvrp była zabawna. Nie rozumiem dlaczego nie można sobie z tego żartować? Wszyscy wiemy, że nowy projekt jest lepszy i każdy pokłada w nim wielkie nadzieje, a to co było kiedyś nie ma znaczenia i nie powinno być zakazu smiania się z błędów przeszłości. Lepiej jest się nad nimi uzalac albo zupełnie o nich nie mówić? Nie rozumiem. Każdy dobrze wie, że 3.0 stało się już dawno memem, po co cenzurowac coś takiego? Przecież nikt nie ma wam tego za złe, że nie wyszło. Pokazuje to ilość ludzi czekających na vrp. 

Edytowano przez katsuru

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności