Skocz do zawartości

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz

Czwarty NEWS!

Beta testerzy, skrypt gry oraz panel gracza!
Zobacz
Zaloguj się, aby obserwować  
Ginxter

[DISCORD] Ginxter#1230

Polecane posty

Napisano (edytowany)
[b]Link do Twojego konta globalnego:[/b] https://v-rp.pl/profile/95-ginxter/
[b]Discord ID:[/b] Ginxter#1230
[b]Rodzaj kary: (wyciszenie/ban, itp.)[/b] Ban (?)
[b]Powód nałożenia kary:[/b] Spam/Shitpost/Nie wiem
[b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b] No trochę dziwna sytuacja, bo kiedy na discordzie odbywał się spamfest nikt nie zareagował (w tym sensie, że nikt nie napisał ze zaraz poleci ban), później Kubas napisał czy nie chcemy bana jeszcze przed startem to reakcjami pod ową wiadomością napisałem NIE. Na końcu poprawiłem jednego z użytkowników i zleciałem z rowerka. Jeżeli nie dostanę unbana to chociąż chciałbym znać dokładny powód. 

Oczywiście jeżeli kogoś czymś uraziłem to przepraszam.

Edytowano przez Ginxter
Kartku lubi to

Dostałeś bana na 30 dni za spamowanie, probowanie wytkniecia nam błędów metodą "XD". Czarna goryczy przelała się w momencie gdy zobaczyłem Twoje reakcje pod moją wiadomością. Tutaj jednak biję się w pierś - zrozumiałem, że "NIE" odnosi się do tego, że nie masz zamiaru tu grać. 

Przypominam że Discord to tylko czat, nie wpływa on na konto globalne czy serwer (chociaż w wyjątkowych przypadkach może). Mimo wszystko jednak ściągam bana, został on nadany niesłusznie przez złe zrozumienie kontekstu. 

Darek lubi to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności