Skocz do zawartości

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz

Czwarty NEWS!

Beta testerzy, skrypt gry oraz panel gracza!
Zobacz
FRIXID

[Gastronomia] Sugar Club

Polecane posty

jVwpZ1v.jpg

Sugar Club to jak sama nazwa wskazuje klub nocny, którego data założenia pozostaję nieznana, nikt nie wie kiedy wyszedł z nieoficjalnej wersji, tak samo jak nie wiadomo nic o głównym właścicielu tego lokalu, dowiedzieć się można tylko tyle że za założenie klubu odpowiada grupa młodych ludzi, którzy nie koniecznie mają równo pod sufitem. W tym klubie odnajdzie się każdy, nieprofesjonalny styl wnętrza spasował się z klimatem który tam panuję, a lokalny DJ mixuje przeróżne kawałki, które wybrzmiewają poza ściany klubu w nocnych godzinach. W klubie można się napić przeróżnych tańszych lecz znajdą się też droższe pozycję, lecz do ekskluzywnych im daleko, głodni też znajdą coś dla siebie, odmrażany fastfood, nie jest to o czym każdy myśli mówiąc dobre jedzenie, ale jest tanio i można coś zjeść, strona gastronomiczna na pewno nie jest mocną stroną tego klubu.

Tbu2ndE.png

Klub nie jest wykwintnie prowadzoną działalności, przez darmowe wejście, co oznacza że wejść może każdy, klub mało zarabia, właściciel praktycznie wychodzi na zero, ale co jest ważniejsze? Dobra zabawa czy kasa? Dla organizatorów imprez tylko i wyłącznie dobra zabawa. 

UZ4GPhy.png

W okolicach klubu można spotkać osoby które zostały dotknięte różnymi narkotykami, zakupione w klubie? Czy może w okolicach budynku od dealer'a? Tego nie wie nikt, ale jedno jest pewne, klub nie toleruję awantur, sprzeczek, najważniejsza jest dobra zabawa, a kto ją niszczy... cóż, lepiej żeby tego nie robił, zabawa ponad wszystko!

Spoiler

SPOILER Lokalizacja zostanie uzgodniona z opiekunem, po akceptacji.

Odkryj ukrytą treść

NPmy2AA.png

OOC:

Siemka, wobec tego że to czytacie właśnie opublikowałem podanie na PNR w dziale organizacji przestępczych. Wobec tego że moja organizacja potrzebuje lokalu napisałem podanko na taki biznesik. Byłaby to też główna miejscówka mojej organizacji, ale także miejsce spotkań okolicznych dziwaków. Wydaje mi się że taki biznes sprzydałby się na tym serwerze. Przepraszam za to jak to jest wstawione ale nie jestem tego mistrzem.

Spoiler

SPOILER Muzyczka dla klimatu ->  

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności