Skocz do zawartości

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz

Czwarty NEWS!

Beta testerzy, skrypt gry oraz panel gracza!
Zobacz
Kaizi

Proces składania aplikacji - biznes.

Polecane posty

Vibe

 

Proces składania aplikacji.

 

Witam, dzisiaj otwieramy możliwość składania aplikacji na organizacje prywatne, a dokładniej biznesy. Sam proces nie jest skomplikowany, lecz wymagał będzie staranności w wykonaniu samego tematu. Wzoru nie będzie, aczkolwiek proszę o zawarcie informacji wymienionych poniżej. 

 

 • Krótka historia powstania biznesu;
 • Opis, na czym polegać będzie działalność;
 • Pomysły na rozwój;
 • Ewentualna struktura organizacji;
 • Krótka notka OOC od samego autora, abyśmy mieli możliwość poznania choć trochę danej osoby i jej doświadczenia.

 

 

Ważnym aspektem jest bezpośrednia pomoc administracji ukierunkowana w stronę właścicieli przedsiębiorstw. Nie będzie ona znaczna, lecz tylko i wyłącznie w stopniu umożliwiającym poprawne funkcjonowanie danego biznesu, z racji startu serwera. Nie przewidujemy również wspierania Was za pośrednictwem "żywej gotówki" jeżeli już zdecydujemy się na wsparcie to poprzez  rzeczy materialne w zależności od potrzeb danej działalności.

 

Rodzaje pomocy, jakie jesteśmy w stanie zaoferować:

 

 • Budynek/Lokal - przypisanie pod grupę drzwi wraz z interiorem. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnej zmiany wielkości interioru czy też lokalizacji na etapie sprawdzania aplikacji.
 • Pojazd - będzie przywilejem dostępnym dla konkretnych typów biznesów. Sam pojazd zostanie permanentnie przypisany do konkretnego biznesu, tak więc nie będzie on mógł wejść w obieg pojazdów używanych.
 • Towary/Produkty - w zależności od rodzaju świadczonych przez przedsiębiorstwo usług, na start będzie możliwość dostania konkretnych ilości produktów potrzebnych na rozruch biznesu.

 

Swoje aplikacje tytułujcie [Biznes] - "Nazwa biznesu" i wstawiajcie w poddział APLIKACJE, jest on moderowany, abyśmy mogli na spokojnie zorientować się w ich ilości i w spokoju wyselekcjonować odpowiednie na start 😉  Życzymy powodzenia!

 

Prosiłbym również o nieskładanie aplikacji na biznes typu salon samochodowy, ponieważ będzie on autonomicznym punktem w naszej rozgrywce tak jak na wcześniejszej edycji.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności