Skocz do zawartości

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz

Czwarty NEWS!

Beta testerzy, skrypt gry oraz panel gracza!
Zobacz
Zaloguj się, aby obserwować  
kwasowrak

[Biznes] Heart Attack Foodtruck

Polecane posty

Napisano (edytowany)

2wGG3xP.png

Paleto Bay to miasto słynące z turystyki, samozwańczy raj dla turystów i osób szukających odmiennych doznań. Małe miasteczko, położone u stóp najwyższego wzniesienia w stanie, świetnego punktu widokowego. W zasięgu wzroku kształtuje się piękna, piaszczysta plaża - czego chcieć więcej? Czego możesz spodziewać się po tutejszych gastronomii, witającego Cię na wejściu pracownika, czy może kurtuazyjnego wnętrza? Źle trafiłeś, serio. Podchodząc do tego foodtrucka poczujesz odpychający zapach głębokiego tłuszczu, a twoim oczom rzuci się wielki napis "Heart Attack Foodtruck". Pierwsze wrażenie niezaliczone. Podchodząc bliżej i spoglądając na menu, z pewnością zauważysz, że serwowane tutaj jedzenie nie należy do najzdrowszych. Międzynarodowe, spopularyzowane sieciówki to przy tym bar sałatkowy, zaufaj mi. Aha, przyglądając się wnętrzu, możesz nadziać się na informacje, że osoby, które ważą powyżej 300 funtów jedzą za darmo. Cóż, jeżeli doszedłeś do tego etapu, jest szansa, że się kwalifikujesz.

666YIsW.png

Ciekawe miejsce, prawda? Obowiązkowy punkt podczas pobytu w Paleto Bay, bądź miejsce, które omija się szerokim łukiem - wszystko leży w człowieku. Równie ciekawa jest jego historia. Może i trudno to zauważyć, lecz ten foodtruck to zwykły dostawczak. Dobra, może lekko zmodyfikowany. Kilka lat wstecz, niewielkim kosztem nabył go przyjezdny. Wysłużony, w kilku miejscach zardzewiały - ale sprawny do jazdy. Po kilku istotnych przeróbkach, pojazd był już pełnoprawnym foodtruckiem. Może nie przeszedł gruntownego remontu, ale przychodzisz tam zaglądać pod podwozie, czy dobrze zjeść? Niewiele minęło, nim znaleźli się również pracownicy, w końcu robota nie jest wymagająca. Co prawda prędzej niż dobrego samochodu dorobisz się raka płuc, wdychając opary kilkudniowego tłuszczu, ale dla wielu to nie problem. Koniec końcem, foodtruck trafił na ulice Paleto Bay, a ku zdziwieniu wszystkich cieszył się całkiem niezłym zainteresowaniem. Mawiają, że co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. To chyba hasło przewodnie stołujących się tutaj turystów, ale przecież to oni napędzają gospodarkę tego miasta.

zUujTFS.png

Cześć, chciałbym otworzyć taki oto klimatyczny foodtruck. Prowadziłem już kilka biznesów, więc wiem jak to działa. Z mojej strony możecie liczyć, że biznes nie będzie typowym narzędziem do robienia e-hajsu, co mam nadzieje, że widać powyżej. Postarałem się, by ten biznes znaczył coś więcej, miał unikalną historię. Z chęcią zorganizuje swój event związany z szeroko pojętym 'street food', bądź pomogę przy organizacji, zjawiając się na miejscu. Ceny podane na grafice są oczywiście przykładowe, a wszystko klarownie ukształtuje się po starcie serwera. Uważam, że notka OOC powinna być krótka, więc tutaj kończymy. Mam za to nadzieję, że najważniejsze, czyli opis In Character jest nieco bardziej treściwy i spodoba się społeczności.

Edytowano przez kwasowrak

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności