Skocz do zawartości

Pierwszy NEWS serwera

Platforma multiplayer, ekipa, rekrutacje, media
Zobacz

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz
Zaloguj się, aby obserwować  
sebixxx

Turkish Mob: Akkan Group

Polecane posty

tntserie_4blocks_cast.jpg

Ilfan Akkan, boss powoli rodzącej się zorganizowanej grupy przestępczej, urodził się w Ankarze w Turcji w 1990 roku. Trudna sytuacja rodziny w Turcji zmusiła cały ród Akkanów do emigracji. Początkowo był to "przejściowy" okres dwóch lat w Berlinie, który nie sprzyjał zbytnio interesom ojca Ilfana. Za swój azyl wybrali więc miasteczko Paleto Bay w Blaine County, USA. To właśnie tam młody Ilfan zaczął stawiać pierwsze, poważniejsze kroki w przestępczości, zaczynając od drobnych kradzieży, zarówno kieszonkowych jak i tych z włamaniem, poprzez handel narkotykami, kończąc na pobiciach. Ilfan wykorzystując stare znajomości zdobyte w Berlinie stara się utworzyć zaufaną grupę przestępców-imigrantów działających na szerszą skale w Paleto Bay, korzystając ze znakomitego położenia miasteczka nad oceanem umożliwiającego przemyt różnych dóbr drogą morską.

 

Ilfan wraz ze swoimi ludźmi planuje stworzyć siatkę zaufanych handlarzy, korzystając z pomocy lokalnych dostawców oraz ewentualnych przemytów drogą morską. Ludzie Akkana odpowiedzialni są za czuwanie nad biznesem, ochroną swoich dilerów oraz "kurierów", dbają o przebieg transakcji z klientami. Ludzie szkodzący takiej grupie rzadko są mordowani, częściej ucieka się do przemocy w postaci łamania rąk, nóg, ucinania palcy, uszu, bądź najzwyczajniej w świecie do brutalnego pobicia. Zabójstwo jest tutaj ostatecznością, czymś, co jest traktowane jako ostrzeżenie dla potencjalnych wrogów.

 

2.jpg

 

Siema elo, planuje wystartować na tym serwisie z projektem który z koleżkami mieliśmy od dawna w planach, tylko nigdzie nie udało się go w pełni zrealizować, spróbujemy zrobić to tutaj ponieważ zapowiada się całkiem ciekawie. Plan na gierkę jest taki, żeby stworzyć w miarę rozwiniętą zorganizowaną grupę przestępczą, zaopatrującą miasto w narkotyki oraz ewentualnie broń (co interesuje mnie trochę mniej prawdę powiedziawszy) oraz przy okazji stworzyć wewnętrzną siatkę lokalnych "biegaczy" dostarczających towar. Jeżeli znajdzie się odpowiednia ilość chętnych do gry przy naszym boku stworzę jeszcze jeden wewnętrzny wątek fabularny w postaci karków do wynajmu (jakieś porwanie, pobicie na zlecenie etc.) Jeżeli apka przejdzie planuje wjechać z projektem zarobkowym celującym w rozgrywkę w porcie morskim, oraz standardowo pojawi się HP dla chętnych do pogrania z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności