Skocz do zawartości

Pierwszy NEWS serwera

Platforma multiplayer, ekipa, rekrutacje, media
Zobacz

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz
Zaloguj się, aby obserwować  
Neveral

Crashe alt:V / Brak możliwości odrodzenia na serwerach

Polecane posty

Witajcie!

Jak pewnie doskonale wiecie, nasz serwer jest tworzony tak, aby działał na platformie alt:V. Jest to stosunkowo świeża platforma, która nie ma takiego licznego grona fanów jak chociażby RAGE Multiplayer. Co za tym idzie, istnieje wiele błędów, które nie zostały jeszcze odkryte. W tym temacie chciałbym się z wami podzielić problemem jaki mnie napotkał oraz podać wam jego rozwiązanie.

Tak więc do rzeczy. Problem, z którym musiałem się chwilę pomęczyć, polegał na tym, że przy dołączaniu do niektórych serwerów moja gra po prostu się wyłączała. Po rozprawieniu się z tym, zaskoczyła mnie kolejna rzecz. Po śmierci mojej postaci nie chciała się ona odrodzić. Na szczęście oba te problemy udało się rozwiązać, a oto jak:

Krok pierwszy

Przejdź do folderu, w którym zainstalowałeś alt:V i otwórz plik konfiguracyjny (zaznaczony na obrazku poniżej). Notatnik powinien podołać temu zadaniu.

soaEn3R.png

Twoim oczom powinien ukazać się kawałek tekstu wyglądający mniej więcej tak:

2Wh6BI1.png

Krok drugi

Z otwartego pliku wykasuj słowo master (podkreślone na czerwono) i zastąp je słowem stable. W niektórych okolicznościach zamiast słowa master ujrzycie beta. W obu przypadkach zróbcie to samo. Nie ma potrzeby ruszać niczego innego.

t3qdIfk.png

Po wykonaniu tej części zadania twój plik powinien wyglądać podobnie do tego, co ukazane jest na obrazku:

3fcT0vO.png

Krok trzeci

Zapisz plik. Po zrobieniu tego możesz go bezpiecznie zamknąć.

Po wykonaniu tych trzech kroków nie powinniście uświadczyć żadnego crasha podczas dołączania na serwer. Jednak dalej możecie mieć problem z nie odradzającą się postacią. Aby zażegnać ten problem, będziecie musieli odinstalować i zainstalować alt:V ponownie ORAZ powtórzyć trzy kroki pokazane wyżej.

Mam nadzieję, że udało mi się wam pomóc. Specjalne podziękowania dla @Darek, który pomógł mi rozwiązać ten problem.

Mitsu, Darek, Koneko i 6 innych lubią to

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności