Skocz do zawartości

Pierwszy NEWS serwera

Platforma multiplayer, ekipa, rekrutacje, media
Zobacz

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam otóż chciałem się was poradzić może ktoś z was natknął się na mój problem, a może najzwyklej w świecie pomożecie mi 😄. Postanowiłem sobie za wczasu ogarnąć lanchera aby śmigało wszystko cacy na start serwera ale pojawił mi się otóż ciekawy problem.
Pierwsze uruchomienie po instalacji alta zgodnie z zaleceniami itd. Nic się nie dzieje po wielu próbach zgodności uruchamiania jako administrator 3 rzeczy czyli alt.exe,gta5.exe,Lanchergta5.exe w wszystkich możliwych chyba już kombinacjach testowałem i otrzymywałem rózne wyniki od inego zużycia ilośći ram poszczególnych rzeczy po kompletny zanik w menadżerze, nawet zdarzyło mi się że uruchomiło mi się wszystko pięknie. Gdy chciałem już otwierać szampana postanowiłem zobaczyć czy na 100% działa w tej kombinacji z góry mówię nvm która to była. Po wyłączeniu bez zmian postanowiłem odpalić ponownie i cóż gra stwierdziła że się nie uruchomi oczywiście parę razy testowałem i dalej nic. Zacząłem znowu kombinować alt.cfg zmieniłem linijki na true w nadzieji że coś to da. Znowu chciałem otwierać szampana bo podziałało 😄, ale powtórka z zabawy po resecie już postanowiło się nie włączyć z powrotem. Na pomne że reinstalowałem lancher wiele razy a reainstal gta5 średnio wchodzi w gre 12h pobierania.
Jakieś pomysły w ostateczności mogę reinstalować grę.

@Edit:1:Modów innych to ja do gry nie mam aczkolwiek może coś faktycznie z plikami gry jest.

Eseta mam ale nie zauważyłem by miał problemy co do tego.

Edytowano przez Pandoskonaly
Bebeluchx i Kartku lubią to

Myślę że w pierwszej kolejności najlepiej będzie zabrać się za całkowity reinstall gry i upewnić, że problem leży w czymś innym. 😄

Jeśli masz Steama to możesz pousuwać wszystkie mody i "podejrzane pliki" z GTA V. zostawić tylko to co waży najwięcej a następnie sprawdzić spójność, dzięki temu pobierzesz gierkę praktycznie od nowa i będzie ważyła znacznie mniej. Jak masz na Social Clubie to niestety całkowity reinstall.

Pandoskonaly i shumson lubią to

Napisano (edytowany)

@Kartku To tak dzięki problem nie został rozwiązany w 100% ale w dużej części działa, tyle że po restarcie komputera od 1 do4 razy ponownie sie uruchomi ale potem resecik potrzebny  komputera, problemem to nie jest większym bo jest dobry pc także dzięki a administracja nich doda ,,rozwiązane w połowie,, obok rozwiązanych i nierozwiązanych problemów 😜.

Edit:1 Wcześniej też resetowałem pc i nic to nie dawało po tych krokach zaczęło to działać przynajmniej. 

Edytowano przez Pandoskonaly
Kartku i shumson lubią to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności