Skocz do zawartości

Pierwszy NEWS serwera

Platforma multiplayer, ekipa, rekrutacje, media
Zobacz

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz
davidd1

[SHOWROOM] davidd1 mods

Polecane posty

Siema! Postanowiłem wyjść trochę szerzej w świat z moją twórczością low-poly. Modele tworzę i edytuję w 3ds Max 2019 (z pomocą kilku dedykowanych dla SA skryptów), tekstruey edytuję w Photoshop CC 2019 a kolizję modeli poprawiam w CollEditor2.

• Przejazdy na autostradzie 425, Santa Maria Beach. Pasy pomiędzy asfaltem rzeczywiście mają materiał ziemi i jeśli najedzie się na nie autem to je brudzą. ok ~ godzina pracy.

WH8ShEa.png

Spoiler

xAfEpKS.png

oObR1rO.png

vgW1lGr.png

3y6lJSV.png

• Zremasterowane lekko Unity Station. Ma zastosowane multum różnych materiałów, które dają inne efekty pod kołami, nogami i wydają inne dźwięki. Poświęciłem na ten model z dobre 8 godzin.

EU85Ylr.png

Spoiler

SV5li7V.png

q8T3sxd.png

ZK5sGyp.png

LsbFW6u.png

14EF2fG.png

abhATcK.png

lY6ZDGB.png

qGl4AKe.png

• Początkowo te garaże miały stanowić część Unity, ale jakoś podczas modelowania wypadła mi ich wizja i postanowiłem je porzucić. W gotowym modelu miały pojawić się dwa otwarte garaże, w tym jeden z piwnicą. Dodatkowo całość miała zostać bardziej dostosowana do okolicy przez różnej maści graffiti, czy tekstury alpha uszkodzeń materiału. ~ model niedokończony.

CivIfbo.png

Spoiler

2ZkHtn4.png

VHq8r69.png

QXKWJsr.png

PRBx0Ot.png

rauyt1N.png

3.png

1.png

• Jeszcze niedokończony remaster skateparku przy Jefferson. Trochę pracy jeszcze przy tym modelu mi zostało i to go najprędzej zobaczycie zaktualizowanego niżej.

asd.png

Spoiler

Wt3wKL8.png

• Retro radyjko w low-poly na potrzeby własne. ~ około godziny pracy

asdasd.png

25 minut temu, DusieK napisał:

Fajne fajne, bedziesz co modzil w gta v? 

Nie wiem. Na razie ogranicza mnie to, że to całkowicie inne środowisko, inny silnik, styl modelowania i pewnie jeszcze wiele innych zależnych. Nie podejmuję się tego na ten moment ale nie ukrywam, że kiedyś bym chciał spróbować.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności