Skocz do zawartości

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz

Czwarty NEWS!

Beta testerzy, skrypt gry oraz panel gracza!
Zobacz
Zaloguj się, aby obserwować  
katsuru

[Biznes] Pasta Bella - Italian Restaurant

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Znalezione obrazy dla zapytania spaghetti restaurant logo

Pasta Bella – Mała włoska knajpka, założona w 2010 roku przez czterdziestoletniego włoskiego imigranta, Mario Babalentiego. Historie o powstaniu włoskiej restauracji w USA były słyszane już w 1998 roku w Neapolu, kiedy to nastoletni Mario kończąc swój ostatni dzień wakacyjnej pracy w pizzerii wuja ogłosił, że teraz chce podążyć za swoim marzeniem i udać się za ocean, by spełnił się jego „Amerykański Sen”, o którym tak często wspominał. Spakował walizę, za zarobione Liry kupił bilet na rejs trans-atlantycki i w końcu wyruszył. W dużym skrócie i uproszczeniu, jak można było się tego spodziewać, wszystkie plany i marzenia legły w gruzach po przypłynięciu na kontynent. Plany na założenie restauracji szybko poszły w niepamięć, gdy stało się jasne, że bariera językowa, małe fundusze i amerykańska biurokracja są murem nie do przeskoczenia. Mimo to, dzięki swojej determinacji i pomocy ze strony włoskiej społeczności amerykańskiej, udało mu się nauczyć języka, a pieniądze zaczął odkładać z pracy w lokalnej, istniejącej już restauracji w Los Santos. Gdy przyszedł czas, postanowił przenieść się do Paleto Bay, by za mniejsze pieniądze otworzyć małą, skromną knajpkę, którą nazwał właśnie Pasta Bella.

MENU I LOKALIZACJA

-TBA- jak serwer wystartuje

OOC i inne potrzebne rzeczy

Nie ma się co dużo rozpisywać nad strukturą i organizacją, bo każdy wie jak działa biznes restauracji. Chcę, aby biznes był utrzymany w ryzach "taniej knajpy gdzieś w USA, prowadzonej przez włocha w średnim wieku" Znany obraz pewnie z filmów, wyobraźnia zadziała. Jeżeli chodzi o mnie, to stawiam na klimat i dobrą zabawę, nie zależy mi na graniu wielkiego biznesmena w sportowym samochodzie. staż w rolpleju mam, grałem na poprzedniej odsłonie, prowadziłem projekty ic, biznes chyba też, ale nie pamiętam. Dobra marka, mogę siebie gorąco polecić.

Grafikę z google wziąłem.

Edytowano przez katsuru

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności