Skocz do zawartości

Drugi NEWS serwera

Informacje, skrypt gry, rekrutacje
Zobacz

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz
Zaloguj się, aby obserwować  
Ivxn

Gott ist tot MC

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Qk0QUUz.png%5D

 

W roku 2016 zarejestrowana została nowa grupa przestępcza, której członkowie utożsamiali się naszywkami z nowo powstałym klubem motocyklowym Gott ist tot MC. Sam klub został założony dwa lata wcześniej w roku 2014 w San Fierro w dystrykcie King’s przez grupę deutschamerikanerów ze stanu Północnej Dakoty. Jednak według opowieści, założyciele ówczesnego Gott działali już z przestępczością w Europie, dokładnie w Hannoverze. W szeregach klubu znajdują się jedynie biali mężczyźni; głównie pochodzenia niemieckiego, ponieważ sama grupa niechętnie podchodzi do ludzi innej rasy. 

 

MSBLUlg.png

 

Rok 2017 był dla klubu najlepszym okresem ponieważ zapotrzebowanie na narkotyki, którymi grupa się zajmowała wzrosło kilku, jak nie kilkunastokrotnie. Nagły zastrzyk gotówki, oraz silna i stabilna pozycja w mieście umożliwiła rozwój oddziałów w innych stanach USA. Wraz z rozwojem organizacji, rozwijała się - a raczej umacniała zasada niechęci do obcych co sprawiło, że organizacja stała się stricte rasistowska. Narzucana była, tak samo jak inne poglądy polityczne czy ideologistyczne przez pierwszy oddział z San Fierro.

 

9AemXLp.png

 

W ostatnich tygodniach można zauważyć coraz to więcej członków oraz osób współpracujących z Gott w Blaine County, San Andreas. Odłam ten jest najmniejszy ze wszystkich na terenie USA i dopiero dąży do pozycji na rynku narkotykowym dzięki koneksjom blisko położonego, głównego oddziału w ‘Fierro. Cała grupa składa się z młodego pokolenia, przez co tradycje klubowe nie są restrykcyjnie przestrzegane a jedynie są brane pod uwagę. Oddziałem z okolic Los Santos przewodzi Dominic LaCroix, nazywany “Księciem” ze względu na agresywną naturę dążącą do dominacji i władzy despotycznej oraz swoją bliską grupę zaufanych osób, porównywanych przez innych do kamaryli Wilhelma II.

 

Spoiler

Dopiero co powstały odłam, fikcyjnego klubu motocyklowego którego zadaniem będzie wspięcie się po przestępczej drabinie Paleto Bay w celu przejęcia środków produkcji jak i dystrybucji narkotyków - głównego założenia naszej organizacji. Chcemy produkować substancje psychoaktywne na własną rękę z fabularnym uzasadnieniem niedaleko znajdującego się głównego oddziału klubu w San Fierro, który będzie zapewniał nam epizodyczne koneksje - jest to jednak tylko czyste podłoże fabularne by nie dostawać wszystkiego z powietrza; a oczywiście będziemy działać na zasadach które ustalimy z opiekunem. Nie spodziewajcie się gry typu “/me wytwarza narkotyki” czy też “/do Narkotyki są wytwarzane w tajnym laboratorium klubowym” bo to nie w naszym stylu, osoby które miały już styczność z naszymi innymi organizacjami narkotykowymi wiedzą, że chemia stoi po naszej stronie. Nie gramy od samego początku królów Paleto tylko osoby, które do tego dążą na swoje brutalne lub dyplomatyczne sposoby. Członkowie są rasistami i seksistami, ale nie oznacza to że będą grać ludzi pokroju ku klux klanu lecz nie będą też aktywistami z black lives matter. Poza głównym logiem, które wyszło jak wyszło nie mamy zamiaru dodawać innych grafik typu naszywki czy hierarchia z powodu - jest to według nas zbędne. Grafiki nie będą miały przełożenia stricte na grę więc się przy nich nie przykładaliśmy ponieważ stawiamy na grę, a hierarchię klubu motocyklowego raczej już wszyscy znają.
 

Ivan

Kudy

Grzes

Thazu

Nicziro

Hampuna

Kacper

Czapiel

Kamil

adamix

Smotar

Kabas

Vey

Pejt

Hentai

Drake

 

 

Chemie

Kafig

 

 

Edytowano przez Ivxn

1968539135_Beztytuu.png.70645bf9a16f9dd06a1133ad5d524c6f.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Qk0QUUz.png%5D

 

Spoiler

Klubowa kultura tatuaży. Wprowadzamy ją by ułatwić zrozumienie klubu osobom spoza naszego otoczenia oraz by tworzyć klimat organizacji przestępczej a nie kolejnych osób na harleyach.


dghqJr4.png  

 

"Gott ist tot” - Tatuaż, który stał się głównym symbolem 1% klubu motocyklowego o tej samej nazwie. Zaprojektowany specjalnie dla założyciela klubu, Rafaela Korvera. Stwierdzenie “Bóg nie żyje” odnosi się do tego, że ogół ludzkości nie wierzy już w żaden bezwzględny, kosmiczny porządek, ponieważ już go nie dostrzega co prowadzi do braku jakiegokolwiek kodeksu moralnego.

Wytatuowany na plecach, klatce piersiowej, dłoniach czy ramionach oznacza pełnoprawnego członka klubu.

 

jryrJwn.png

 

 

 

1%. Przynależność do klubu, uwielbienie przestępczego stylu życia. Tatuowany na lewej stronie klatki piersiowej lub na potylicy.
 

pYRdqBq.jpg

“Königstöter / Kingslayer” - Sztylet w kajdanach z czaszką zamiast głowicy. Morderca, osoba związana z klubem do końca życia, człowiek od brudnej roboty. Tatuowany na przedramieniu lewej ręki.

 

bzZ77u0.jpg

“Relief / Linderung” - Ptak w locie oznacza osobę, która odsiedziała wyrok w zakładzie karnym. Tatuowany na jednym z ramion..
“Crown of thorns / Dornenkrone” - Drut kolczasty oznacza wyrok dożywocia. Tatuowany na nadgarstku.
“Knife’s edge / Messerschneide” - Sztyletem w dłoni odznaczają się osoby, które w imię klubu dokonały publicznego morderstwa. Tatuowany na prawej części klatki piersiowej.

 

 

0kVaGsT.png

“Better dead than damned / Besser tot als verdammt” - Motyw kata z czaszką na szacie. Osoba, która nie zdradza, lojalna, która prędzej pójdzie na ścięcie niż wyda swoich braci. Tatuowany na brzuchu lub karku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BmO90Sy.jpg

“Best life / Beste leben” - Symbol mano cornuta ułożony z kościanej dłoni. Miłość do motocykli, podróży, życia klubowego. Tatuowany na zewnętrznej części dłoni.

 


 

 

 

 

 

 

1n3mIrd.jpg

 

 

 

 

 

“Serpent’s kiss / Schlangenkuss” - Uścisk węża. Osoba w przeszłości zdradzona, która od tamtej pory jest czujna i nie ufa osobom z zewnątrz. Tatuowany na prawym barku.

 

 

 

nVrJ8OA.png

 

 

 

 

 

“Anarchie” - Koktajl mołotowa z motywem czaszki. Nienawiść do rządu, departamentu sprawiedliwości; osoba popierająca anarchię, która nie podporządkuje się nikomu innemu niż klubowi. Tatuowany na nodze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EFZPSfA.png

 

 

 

 

 

“Kamarilla” - Tatuaż oznaczający osobę zaufaną, zasłużoną dla klubu, członka zamieszanego w rynek narkotykowy. Jeden z najważniejszych tatuaży zaraz po 1% i Gott ist tot.

 

 

 

 

 

 

 

SMk5KSK.jpg

 

 

 

 

“Come sweet death / Komm süßer tod” - Motyw osoby martwej ubolewającej nad śmiercią kobiety. Oznacza osobę, która straciła kogoś bliskiego przez prowadzone życie lub osobę, która porzuciła poprzednie życie w imię klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bf7Vevm.png

 

 

 

 

 

 

 

 

“Seducer / Verführer” - Rozbierająca się kobieta. Członek klubu zamieszany w sutenerstwo lub często korzystający z usług prostytutek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DCXvf6g.jpg

 

 

 

 

 

"Poisoned / Vergifter” - Butelka z trucizną. Członek klubu uzależniony od narkotyków.

 

 

 

 

 

 

wVCFtrI.png

 

 

 

 

 

“Ace of Spades / Pik-Ass” - As pik. Oznacza osobę, która w imieniu klubu zamordowała przedstawiciela służb sprawiedliwości.

 

 

 

 

 

 

 

DuB2DHC.jpg

 

 

 

“Iron Cross / Eisernes Kreuz” - Krzyż żelazny. Odznacza osobę, która zabiła członka rywalizującego klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spoiler

PIY9kha.jpg

 

 

 

 

 

"Landsknecht" - Żołnierz formacji zaciężnych. Motyw rycerza ozdabia ciała osób, które służyły w wojsku.

 

 

 

 

 

 

 

 

aZ7wWBC.png

 

 

 

 

 

"Grim Reaper / Sensenmann" - Kostucha lub czwarty jeździec apokalipsy, Śmierć. Osoba czekająca na otchłań, nie mająca nic do stracenia, zmęczona życiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5NvjkIB.png

 

 

 

"Themis" - Waga oznacza, że dana osoba została skazana przez wymiar sprawiedliwości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

obam9UD.png

 

 

 

"Marksman" - Kusza symbolizuje mordercę, zabójcę do wynajęcia. Dodatkowo, krople krwi spływające po cięciwe mogą sugerować ilość wydanych wyroków.

 

 

 

 

 

 

THXyhVR.png

 

 

 

 

 

"Rosenrot" - Tatuowana na ciele gwałcicieli, seksistów oraz osób nie stroniących od przemocy domowej.

 

 

 

 

 

 

09deSJy.png

 

 

"Hund" - Pies. Nienawiść do departamentu policji, systemu więziennego.

 

 

 

 

 

VrektXJ.png

 

 

 

 

"Cupid" -  Osoba homoseksualna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Ivxn

1968539135_Beztytuu.png.70645bf9a16f9dd06a1133ad5d524c6f.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tTPnqSx.png

 

Dominic LaCroix. Urodzony 23.09.1987 w Nowej Akwitanii, Bordeaux, Francji. Znany pod pseudonimem “Księcia”, prezydent chapteru Blaine County, jeden z pierwszych i najważniejszych chemików całego klubu. Syn żandarma policyjnego i nauczycielki angielskiego. Studiował w Paryżu na uniwersytecie Piotra i Marii Curie na wydziale chemicznym. Po skończonej nauce podróżował po Meksyku gdzie poznał Milana Ademara Valentina, który pokazał mu świat przestępczy od strony chemicznej. Po rocznej współpracy obydwaj przenieśli się do USA gdzie ich drogi się rozeszły, Milan trafił do więzienia federalnego a Dominic na staż w Humane Labs. Po trzech miesiącach dostał propozycję przejęcia produkcji narkotyków u Rafaela Korvera, prezydenta dopiero co założonego 1% klubu motocyklowego. LaCroix nigdy nie był entuzjastą idei ‘harleyowców, sam przyznał że robi to tylko dla sławy ponieważ pieniądze ma od rodziców a kamizelkę klubową porównywał do roboczego uniformu, fartucha który nosił w laboratorium. Sprawiało to, że większość członków czuła wobec niego niechęć, która później zamieniła się w nienawiść po tym jak został prezydentem chapteru Blaine County. Chociaż Książę nie był lubianą personą w klubie to wszyscy szanowali jego pracę, która w znacznym stopniu przyczyniła się do rozwoju organizacji. Dominic może traktować to wszystko jak zwykłą pracę laboratoryjną jednak z opinii innych prezydentów i członków kamaryli można wywnioskować, że klub stał się już częścią niego.

 

Cailean “Chankin” Maclean. Urodzony 08.07.1980 roku w Glasgow. Przez wiele lat służył w 22 regimencie brytyjskich sił specjalnych, w półświatku przestępczym zasłynął dopiero rok temu - oferując nabyte przez lata umiejętności. Kontakt z klubem nawiązał w momencie, gdy został wynajęty do ochrony transportu półprodutków, których klub potrzebował do produkcji narkotyków. Zważywszy na dobrą płacę, Chankin postanowił zostać przy klubie nieco dłużej, z czasem stając się jego częścią. Ze względu na tajemniczą przeszłość, Cailean nie ufa osobom spoza hermetycznego koła klubu i przejawia zachowania rasistowskie - nie toleruje ludzi z innym odcieniem skóry. Owiana opończą enigmatyczności historia Chankina sprawia, że on sam odbierany jest w sposób roztropny - bywał wykorzystywany głównie do brudnej roboty prezydenta klubu, finalnie zaś skończył jako zaufany człowiek “Księcia”, doglądając jego interesów i wspomagając go w rozwoju klubu.

 

W8amask.png

 

Lars Bengtsson. Urodzony 15.02.1960 w Växjö. Działający w europejskim, jednoprocentowym świecie pod pseudonimami “Dziadek”, “Papa” czy “Vnositel (вносител)”. Były żołnierz 1 REC’u Legii Cudzoziemskiej. Znany głównie z dostarczania broni i amunicji dla klubów z Niemiec, Rosji oraz ówczesnej Jugosławii. Dzięki charyzmie, a także ciągle rosnącym koneksjom, Dziadek miał przyjaciół wśród wielu zorganizowanych grup przestępczych. W 2004 roku wpadł i został skazany na piętnaście lat, których nigdy nie odsiedział, bo wszystkie dowody w tej sprawie zaginęły. Po tym incydencie, Lars porzucił handel bronią i przeniósł się na pozornie bezpieczniejszy biznes - półprodukty do produkcji narkotyków. W 2014 roku został sprowadzony do San Fierro przez wieloletniego przyjaciela po fachu, Rafaela Korvera i objął stanowisko klubowego dystrybutora. W 2019 roku przeniesiono go do nowo powstałego chapteru w Blaine County, gdzie kontynuuje powierzone mu pięć lat temu zadanie.

 

Erwin Carpenter.  Urodzony 19.04.1975 w San Fierro, San Andreas. Jeden z pierwszych memberów oryginalnego chapteru z rodzinnego miasta. Przed wstąpieniem do klubu był pilotem w cywilnych liniach lotniczych, niestety ze względu na stan zdrowia został zwolniony ze służby. W krótkim odstępie czasu od zwolnienia z pracy stracił żonę oraz dziecko w wypadku samochodowym, przez co popadł w alkoholizm i finalnie wylądował na ulicy. W 2010 roku, z powodów finansowych, zgłosił się do podziemnej federacji bokserskiej gdzie po miesięcznym stażu, został bukmacherem i zaczął nabierać doświadczenia w prowadzeniu tego typu działalności. W 2013 poznał Rafaela Korvera - przyszłego prezydenta jednoprocentowego klubu. Z jego pomocą przezwyciężył alkoholizm i pogodził się z przeszłością, czego dowodem był tatuaż "Komm süßer Tod" pokrywający jego całe plecy. Po roku został pełnoprawnym członkiem klubu, i prawie natychmiastowo został oddelegowany pod przywództwo "Księcia", by służyć mu dobrą radą, oraz korzystając z nabytego wcześniej doświadczenia, rozkręcić podziemną federację bokserską na terenie Blaine County.

Kacper, Grzes, Dalton i 9 innych lubią to

1968539135_Beztytuu.png.70645bf9a16f9dd06a1133ad5d524c6f.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności