Skocz do zawartości

Andrzwil

Gracz
 • Ilość treści

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

6 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

351 wyświetleń profilu
 1. Wszystkie biznesy odrzucić - szok. xD

  1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
  2. Kartku

   Kartku

   Akurat Twoja aplikacja była dość przeciętna i nic dziwnego że odrzucili, jednak kilka innych odrzuconych nie wyglądało tak źle, no mieli najwyraźniej powód.

  3. MILXRD

   MILXRD

   myjesz podłogi w Społem? 

  4. DEVLOW
 2. Andrzwil

  Rukol

  Siemka Rukol! Co tam?
 3. Witam i czołem, tutaj KrystianA z tej strony!

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Andrzwil

   Andrzwil

   No napisałem podanko na biznes. 😉

  3. Tonik

   Tonik

   pogczampik normalnie

  4. KwidyNNN

   KwidyNNN

   A się podjarałem

    

 4. Gruppe Sechs jest jedną z największych prywatnych firm ochroniarskich, która świadczy swoje usługi w wielu dużych miastach USA. Niestety w ostatnim czasie jeden z oddziałów mieszczący się w Los Santos został wyparty przez firmę Merryweather. Gruppe6 tak łatwo się nie poddaje, oddział został przeniesiony z Los Santos do małego miasteczka, jakim jest Paleto Bay. Właściciel firmy wykupił tam opuszczony budynek, w którym kiedyś mieściła się firma kurierska. Nasza oferta ochrony: Ochrona budynków/domów Możliwość zamontowania kamer za dodatkową opłatą Regularne patrole i obserwacja lokali/domów Stały kontakt telefoniczny Ochrona imprez masowych Ochrona indywidualna Przewóz pieniędzy, towarów wartościowych, itp Cennik naszych usług: Regularne patrole i obserwacja lokali - cena 750$ tygodniowo Regularne patrole i obserwacja lokali mieszkalnych – cena 650$ tygodniowo Ochrona lokalu i zapewnienie bezpieczeństwa gości podczas imprez - cena 500$ od jednej godziny Ochrona osób prywatnych - cena do ustalenia Stały monitoring - za jedną kamerę koszt 500$. Przewóz pieniędzy, towarów wartościowych, itp... - cena w zależności od wartości towaru plus 1000$ za wynajęcie opancerzonej furgonetki z obstawa na jedna dobę Wynajęcie furgonetki bez obstawy na godzinę (bez podania powodu/celu w jakim zostaje wynajęta) – cena 1250$ od 1 h. Lokalizacja naszego budynku: Coś o mnie:
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności