Skocz do zawartości

Reqowski

Gracz
 • Ilość treści

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Reqowski wygrał w ostatnim dniu 27 Sierpień

Reqowski ma najbardziej lubianą zawartość!

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

223 wyświetleń profilu
 1. Akurat nie kminie skąd takie komentarze na zasadzie, żeby się o coś przywalić do propozycji, tymbardziej że większość chyba nie zrozumiała założenia, chłop dał dobrą propozycje, w której chodzi o polepszenie rozgrywki na serwerze, bo faktycznie oglądanie nawet co trzeciej postaci jakiegoś zwykłego głąba za ladą ufarbowanego jak wiśniewski będzie odrzucało od serwera jeśli tak będzie. dla starych wyjadaczy rp faktycznie takie ograniczenia są zbędne ale będzie na pewno masa graczy którzy nie będą przykładać dużej uwagi do kreacji swojej postaci i zamiast ciekawego charakteru i dopasowanego wyglądu będą woleli się tanio wyróżnić na start. Skrypt serwera rp powinien być dopasowany odpowiednio i czasami musi coś ograniczyć, żeby grało sie poprostu wszystkim przyjemniej. Co do samych fryzjerów to tylko tu może być problem, że bedzie ciężko go znaleźć, bo odgrywanie fryzjera też nie zapowiada się czymś ciekawym na dłuższą mete.
 2. FIND YOUR STATION BATTALION 1 STATIONS LIST Fire Station No. 1 - 223 Paleto Boulevard, Paleto Bay, SA 91824 Fire Suppression and Rescue Services: Battalion-01, Engine-5, Truck-7, Brush-4, Fire-Boat-2 Emergency Medical Services: Rescue Ambulance-14/16/91/92/93 Dispatch Center - Blaine County Area Fort Zancudo Fire Station No. 23 - Fort Zancudo Approach Road, SA 91432 Fire Suppression and Rescue Services: Engine-16, Hazmat-6 Urban Search & Rescue: AIR-5, AIR-6, Water-Rescue-1 Sandy Shores Fire Station No. 41 - 54 Alhambra Drive, Sandy Shores, SA 91314 Volunteer Fire Suppression and Rescue Services: Engine-18 (Reserve) BATTALION 1 - STRUCTURE Blaine County Fire Department powstało w celu ratowania życia ludzkiego, zapewnienia bezpieczeństwa i przeciwdziałania eskalacji pożarów na terenie hrabstwa Blaine. Jednostki dysponowane są na bardzo zróżnicowanym terenie od zgłoszeń medycznych w terenie zurbanizowanym Paleto Bay po zgłoszenia do wypadków w rejonie Great Ocean Highway oraz pożarów lasów i mienia obywateli. Każdego dnia odbierane są zgłoszenia wymagające najszybszych czasów mobilizacji spośród całego regionu San Andreas z uwagi na niewielką sieć dróg oraz szpitali specjalistycznych. Battalion 1 dysponuje jednostką USAR, umiejscowioną w Fort Zancudo skąd jest w stanie zapewnić wsparcie podczas działań poszukiwawczych oraz transportu krytycznie poszkodowanych do szpitali w Los Santos. Więcej niż 85% codziennych zgłoszeń 9-1-1 dotyczy sytuacji wymagających interwencji medycznych, na które odpowiadają certyfikowani strażacy posiadający kwalifikacje Basic Life Support lub Advanced Life Support.
 3. OFFICE OF CAPTAIN Biuro kapitana jest niżej niż biuro komendanta batalionu, inaczej mówiąc osoby piastujące te stanowisko są prawymi rękoma samego komendanta - sami kapitanowie zajmują się wsparciem komendanta, a także różnymi rzeczami związanymi z zespołem danej stacji i nie tylko. Głównymi obowiązkami i uprawnieniami kapitana są: Wsparcie komendanta batalionu w jego poczynaniach, możliwość mianowania, wypowiedzenia lub zatrudnienia nowych pracowników administracyjnych i umundurowanych; Wykonanie dokumentacji rocznego budżetu jednostki; Pełny nadzór zespołu jednostki, a także powierzchowny pojazdów i ich stanu technicznego; Sprawowanie pieczy nad Supervisory Staff'em oraz wydziałem Human Resources; Kompleksowe dowodzenie działaniami ratunkowymi na miejscu akcji THE CAPTAIN OF FIRE STATION NO. 1 Captain Clara Caldera - pochodzi ze skromnej, Wenezuelskiej rodziny, w której wychowana została w duchu wartości i standardów departamentu straży. Od dziecka związana z pomocą humanitarną na rzecz potrzebujących w najbiedniejszych rejonach ameryki południowej. Pierwsze kwalifikacje paramedyczne a także te z zakresu ALS zdobywała na wschodnim wybrzeżu USA a następnie bezcenne doświadczenie w jej pierwszej jednostce LCFD. Przez cały okres służby zdobywała szerokie kwalifikacje rozwijając w nieprzeciętnym tempie swoje umiejętności w wielu jednostkach straży pożarnej na terenie kilku stanów. Od lat związana z kadrą szkoleniową między innymi w Los Santos Fire Department podnosząc jakość działań paramedycznych jako Paramedic in Charge. Świeżo przeniesiona do Fire Station no. 1 w Paleto Bay wraz z awansem na stopień Captaina jako ogromna nadzieja lokalnego departamentu. Jak twierdzi: "Sytuacje, z którymi się spotykamy jako paramedycy wraz ze strażakami stawiają nas w obliczu trudnych sytuacji i naszym obowiązkiem jest sobie z nimi poradzić zawsze się ucząc na wszelkich choćby najmniejszych niedociągnięciach. Porażka nie jest przeciwieństwem sukcesu... lecz jego elementem.".
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności