Skocz do zawartości

byss

Supporter
 • Ilość treści

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

3 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

395 wyświetleń profilu
 1. I właśnie to od dłuższego czasu próbuje wbić do głów, bo takie serwery nauczyły Was w większości gry dla pieniędzy. Wspomniany serwer i pewien na MTA, to żywe przykłady gdzie gość wraca do domu siada przy komputerze i jest w drugim życiu. Napieprza tam duty w czterech biznesach po 40 minut, dostanie jakieś nędzne $1200 co i tak nie starcza mu na to co chce i powtarza ten schemat przez ~200h gry. W tym momencie w najlepszym przypadku uzbierał na pojazd z średniej klasy i moooże jakieś mieszkanie, a w gorszym przypadku dostał CK, albo został okradziony. No i w tym momencie jest hurr durr, obgryzanie paznokci i wkurzenie, bo tyle czasu na to zbierał. Nie dość, że stracił masę czasu, bo to żadna przyjemność stać za ladą tyle czasu x ilość dni gry. To jeszcze nie miał czasu na rozwinięcie wątku postaci, bo nie każdy poświęca na grę połowę swojego życia. Ocknijcie się wreszcie i spójrzcie na grę jak na grę. Nawet jeżeli dojdzie do momentu gdzie starcza Wam pieniędzy na wszystko co potrzebujecie, to świat się nie zawali i nie musicie kończyć gry. To są podstawy r o l e p l a y u. Są serwery gdzie po jednym dniu gry masz już wszystko i ludzi to nudzi, bo end-game'y są zazwyczaj nudne. End-game w roleplayu x-D To nie są serwery na których masz wszystko, to są serwery które dają Ci możliwość. Tylko ty wykorzystujesz to w niewłaściwy sposób poprzez prowadzenie postaci. Nikt nie kazał Ci grać bóg wie jakiej bogatej postaci.
 2. nie no dobra jednak utknęliśmy w 2012 i traktujemy roleplay jak drugie życie, wprowadzamy podatki od wszystkiego co możliwe i otwieramy strzelnice żeby przestępcze sobie nabiły umiejętność strzelania, czekamy na kolejne propozycje
 3. W swojej wypowiedzi uwzględniłeś nawet blokadę na ubrania, więc moja wypowiedź była słuszna. Na każdym serwerze znajdą się tacy słabsi gracze. Ale nawet jeżeli tacy są, to nie możemy ich ograniczać do - kup ten dom, ten samochód, te ubrania, bo jesteś w tej i tej klasie społecznej. Będzie chciał nafarmić to i tak nafarmi. Kwestia tego żeby robił to z głową. Dla przykładu: gość A mający na postaci 300h, dobrze kreowana postać, pracuje jednocześnie w jednym biznesie i odkłada pieniądze. Kupuje z klasy niższej coś lepszego. Gość B postać 300h, gra ograniczająca się do /duty, pracuje w trzech biznesach, kupuje coś poza swoją klasę. A>B To tylko kwestia przypilnowania postaci nijakich że strony administracji, ale według Ciebie to tylko puste słowa. Nie można też traktować gry jak drugiego życia i żyć z przekonaniem, oo nie pozwoliłby sobie na takie wydatki w tej klasie. Bo tu musiałby by opłacić to i tamto.
 4. To jest akurat kiepski pomysł. Nie ma sensu stosować ograniczeń, bo ooo gość w barze pracuje i fura za więcej, niż 5k. A ten to gangster, więc powinien się ograniczać do bmxa. Jak ktoś ma mózg i potrafi stworzyć sensowną postać, to nawet mając sporo siana będzie wiedział gdzie jest granica. Ze strony administracji tylko mogę obiecać, że napewno będziemy stawiać nacisk na kreowanie postaci i zwracać uwagę na nijaczenie i grę opierająca się tylko na farmieniu e-dolarów.
 5. Jeżeli ktoś twierdzi, że mając dwa samochody i troszkę gotówki nie ma po co grać, to faktycznie powinien przestać, albo pomyśleć nad zmianą trybu gry. Dla takich osób polecam powrócić do poradników związanych z elementarnymi zasadami roleplay i zastanowienia się, czy oby na pewno dobrze rozwijam wątek swojej postaci.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności