Skocz do zawartości

OCCVLT

Manager
 • Ilość treści

  29
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  5

OCCVLT wygrał w ostatnim dniu 27 Październik

OCCVLT ma najbardziej lubianą zawartość!

6 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

612 wyświetleń profilu
 1. Myślałem ogólnie o ubezpieczeniach, w taki sposób możemy stworzyć kolejne miejsce, w które gracz by na pewno zainwestował. Chciałbym poznać opinie innych o tym rozwiązaniu.
 2. Zapraszam do dyskusji, oczywiście wg zasad. Nie chcę burd.
 3. Część grup frakcyjnych została obsadzona - jeżeli masz innowacyjny pomysł na frakcję, śmiało pisz. Na ten moment nie szukamy agencji federalnych czy też jednostek realizacyjnych.
 4. Tymczasowo obejmuję opiekę nad projektami.
 5. OCCVLT

  Fuel Mafia

  Grafika nie jest zachwycająca, estetyka tematu za mną nie przemawia; w moim mniemaniu pisane na szybko, pod wpływem zajawki. Niestety, muszę odrzucić aplikację. Spróbujcie z czymś innym. Ewentualnie napiszcie to lepiej.
 6. Nie pojawi się sytuacja szybkich wozów za bezcen, które zaleją miasto. Cena będzie adekwatna do osiągów pojazdu i jego walorów wizualnych. Chcielibyśmy, aby ruch na serwerze był zróżnicowany. Dobrze by było, aby gracz sięgał po wóz, który faktycznie odzwierciedla styl prowadzenia postaci.
 7. Przypominam, że wciąż prowadzona jest rekrutacja. Zapraszamy do składania podań i zadawania pytań na moją skrzynkę, ew. discord.
 8. Ja i Tarcza jesteśmy opiekunami organizacji publicznych, a nie dowódcami. Od dowodzenia są właśnie liderzy frakcji. Wspomniałem o tym, bo to różnica. W jaki sposób macie zamiar zagospodarować miejsce dla takiej korporacji i rzecz jasna w jaką grupę organizacji ją zakwalifikujecie? Myślę, że to kwestia tego, kto będzie prowadził te frakcje i w jaki sposób będzie chciał ją usytuować uniwersum. Osobiście, widzę to jako frakcję. San News - bądź inny twór zajmujący się nagłośnieniem publicznym - powinno skoncentrować się nad właśnie rozgłosem publicznym. Kwalifikować będziemy to tak, jak zażyczy sobie lider, który będzie pisał podanie. Oczywiście, chciałbym aby to była frakcja, ponieważ to umowne kwalifikowanie grup może podświadomie wpłynąć na poziom całego ugrupowania. I tego będziemy się trzymali. Czy w ogóle pojawił się pomysł, a choć myśl o tym, że ktoś coś takiego ma chęć prowadzić? Oczywiście, że tak. Obywatel musi wiedzieć, co dzieje się w Paleto Bay. I oczywiście z czystej ciekawości, czy pojawiły się jakiekolwiek aplikacje w kierunku prowadzenia tego typu organizacji? Niestety, nie pojawiły się aplikacje na tego typu frakcje. Niemniej jednak, czekamy.
 9. Chciałbym naprostować jedną nieścisłość, która wynika z powierzchownego wyciągania wniosków. Paleto Bay - poza tym tematem, który mamy tutaj na forum - wcześniej, było biednym miastem. Pozostałości po tej biedocie można zauważyć przy służbach porządkowych - które były i w mniejszości - są pogrążone w sprzedajności. Dodatkowo, przestępczość zyskała na rozwoju, co nie znaczy, że te "BRUDASY" zrezygnowały z nowobogackiego miejsca.
 10. W późniejszym czasie odpiszę bardziej obficie. W tym momencie zapraszam do dyskusji.
 11. "Czy dalej wszystkie decyzje odnośnie rozgrywki IC przechodzą przez zarząd? " Projekty fabularne, wszelakiego rodzaju inicjatywy, podjęte w kierunku społeczności na serwerze, są zawsze omawiane. W przypadku rozgrywki, to ja mam finalne zdanie i nie podlega ono dyskusji. Nadano mi wolną rękę, więc pomysły wychodzące - a szczególnie od nas, game masterów - muszą być przemyślane. Jeżeli zmiany są duże, bądź nie mamy pewności co do ich racji, wtedy omawiamy całość z administracją. "Czy chłopaki mają zamiar poważnie ingerować w rozgrywkę? Dobry mistrz gry, to taki który potrafi urozmaicić gre losowymi wydarzeniami, bez zbędnego ustalania czy odgrywania danej roli na prośbę graczy. Czy mają jakieś plany na początek, projekty fabularne?" (pozwoliłem sobie połączyć te pytania) Mamy zamiar ingerować w rozgrywkę poprzez rozgrywanie scenariuszy. Nie ukrywam, że wolę spontaniczne ingerencje w plany niektórych graczy. Boję się tylko tego, że wchodząc na postać epizodyczną i podejmując grę z losową grupą, możemy jedynie wywołać agresję. Nie każdy jest tak bardzo otwarty, jak my. Dlatego też, postaramy się dostosować do sytuacji i wyczuć moment, w którym możemy pozwolić sobie na taką improwizację. Plany dot. projektów fabularnych są, jednak trudno mi jest powiedzieć, jakie konkretne pomysły wdrożymy. Na ten moment mogę powiedzieć, że z pewnością game masterzy będą często i sporadycznie odgrywali epizody. Od tego jesteśmy, aby zwykła sytuacja na ulicy, czy w barze, nabrała innego charakteru, toku. Osobiście, lubię grać postaci, które mieszają w szarej rzeczywistości każdego gracza. Mam zamiar też wprowadzić kilka miejsc do gry, które będą polegały na rozgrywaniu scenariuszy. Będą one w formie Projektów IC bądź biznesów.
 12. Sam gram w GTA V na Lenovo y700 15, jest w porządku lecz możesz poszukać czegoś lepszego.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności