Skocz do zawartości

OCCVLT

Gamemaster
 • Ilość treści

  15
 • Rejestracja

5 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

207 wyświetleń profilu
 1. Ja i Tarcza jesteśmy opiekunami organizacji publicznych, a nie dowódcami. Od dowodzenia są właśnie liderzy frakcji. Wspomniałem o tym, bo to różnica. W jaki sposób macie zamiar zagospodarować miejsce dla takiej korporacji i rzecz jasna w jaką grupę organizacji ją zakwalifikujecie? Myślę, że to kwestia tego, kto będzie prowadził te frakcje i w jaki sposób będzie chciał ją usytuować uniwersum. Osobiście, widzę to jako frakcję. San News - bądź inny twór zajmujący się nagłośnieniem publicznym - powinno skoncentrować się nad właśnie rozgłosem publicznym. Kwalifikować będziemy to tak, jak zażyczy sobie lider, który będzie pisał podanie. Oczywiście, chciałbym aby to była frakcja, ponieważ to umowne kwalifikowanie grup może podświadomie wpłynąć na poziom całego ugrupowania. I tego będziemy się trzymali. Czy w ogóle pojawił się pomysł, a choć myśl o tym, że ktoś coś takiego ma chęć prowadzić? Oczywiście, że tak. Obywatel musi wiedzieć, co dzieje się w Paleto Bay. I oczywiście z czystej ciekawości, czy pojawiły się jakiekolwiek aplikacje w kierunku prowadzenia tego typu organizacji? Niestety, nie pojawiły się aplikacje na tego typu frakcje. Niemniej jednak, czekamy.
 2. Chciałbym naprostować jedną nieścisłość, która wynika z powierzchownego wyciągania wniosków. Paleto Bay - poza tym tematem, który mamy tutaj na forum - wcześniej, było biednym miastem. Pozostałości po tej biedocie można zauważyć przy służbach porządkowych - które były i w mniejszości - są pogrążone w sprzedajności. Dodatkowo, przestępczość zyskała na rozwoju, co nie znaczy, że te "BRUDASY" zrezygnowały z nowobogackiego miejsca.
 3. W późniejszym czasie odpiszę bardziej obficie. W tym momencie zapraszam do dyskusji.
 4. "Czy dalej wszystkie decyzje odnośnie rozgrywki IC przechodzą przez zarząd? " Projekty fabularne, wszelakiego rodzaju inicjatywy, podjęte w kierunku społeczności na serwerze, są zawsze omawiane. W przypadku rozgrywki, to ja mam finalne zdanie i nie podlega ono dyskusji. Nadano mi wolną rękę, więc pomysły wychodzące - a szczególnie od nas, game masterów - muszą być przemyślane. Jeżeli zmiany są duże, bądź nie mamy pewności co do ich racji, wtedy omawiamy całość z administracją. "Czy chłopaki mają zamiar poważnie ingerować w rozgrywkę? Dobry mistrz gry, to taki który potrafi urozmaicić gre losowymi wydarzeniami, bez zbędnego ustalania czy odgrywania danej roli na prośbę graczy. Czy mają jakieś plany na początek, projekty fabularne?" (pozwoliłem sobie połączyć te pytania) Mamy zamiar ingerować w rozgrywkę poprzez rozgrywanie scenariuszy. Nie ukrywam, że wolę spontaniczne ingerencje w plany niektórych graczy. Boję się tylko tego, że wchodząc na postać epizodyczną i podejmując grę z losową grupą, możemy jedynie wywołać agresję. Nie każdy jest tak bardzo otwarty, jak my. Dlatego też, postaramy się dostosować do sytuacji i wyczuć moment, w którym możemy pozwolić sobie na taką improwizację. Plany dot. projektów fabularnych są, jednak trudno mi jest powiedzieć, jakie konkretne pomysły wdrożymy. Na ten moment mogę powiedzieć, że z pewnością game masterzy będą często i sporadycznie odgrywali epizody. Od tego jesteśmy, aby zwykła sytuacja na ulicy, czy w barze, nabrała innego charakteru, toku. Osobiście, lubię grać postaci, które mieszają w szarej rzeczywistości każdego gracza. Mam zamiar też wprowadzić kilka miejsc do gry, które będą polegały na rozgrywaniu scenariuszy. Będą one w formie Projektów IC bądź biznesów.
 5. Sam gram w GTA V na Lenovo y700 15, jest w porządku lecz możesz poszukać czegoś lepszego.
 6. OCCVLT

  Toyer

  Witam adm.
 7. OCCVLT

  OCCVLT.

  Witam witam
 8. OCCVLT

  OCCVLT.

  Cześć, witam wszystkich
 9. Temat jest przeznaczony dla osób, które korzystają z tego samego łącza internetowego i nie chcą zostać posądzone w pierwszej kolejności za multikonto. W tym celu, otwieramy dział, w którym możecie umieszczać swoje nicki z linkiem do globalnego konta z powodem, dla którego korzystacie z tego samego łącza. [b]Lista osób dzielących wspólne łącze internetowe[/b] <użytkownik+link do konta globalnego forum> <użytkownik+link do konta globalnego forum> [b]Powód, dla którego korzystacie z tego samego łącza internetowego:[/b] Osoby, u których administracja wykryje to samo łącze internetowe, nie będące w tym temacie, mogą zostać zbanowane.
 10. Jeżeli jesteś świadkiem sytuacji, w której frakcja - twoim zdaniem - jest źle prowadzona bądź aktywnie łamie regulamin i zasady gry, możesz złożyć skargę na prywatną skrzynkę. Wiadomość powinna być zgodna z poniższym wzorem. Dodatkowo, pisząc skargę, wysyłajcie wiadomość jednocześnie do OCCVLT i TARCZA. [b]Nick:[/b] [b]Nazwa frakcji, której dotyczy skarga:[/b] [b]Czy skarga dotyczy całej frakcji?: tak/nie[/b] [b]Nicki pojedynczych osób, które są związane ze skargą:[/b] [b]Opis sytuacji:[/b] [b]Dowody:[/b] Tytuł wiadomości powinien się składać z nazwy frakcji, której dotyczy problem i nick osoby wysyłającej (przykładowo: [PBSD] Andrzej). Gwarantujemy anonimowość. Zaznaczam, że nie przyjmujemy skarg na discordzie.
 11. Cześć! Pora na jeden z ulubionych momentów każdego gracza. Szukamy liderów do organizacji publicznych i liczymy na to, że zalejecie nas aplikacjami. Podania składajcie w prywatnej wiadomości, z jednoczesnym oznaczeniem OCCVLT i TARCZA. Czas zakończenia rekrutacji jest nieokreślony. W podaniu, mile widziane jest umieszczenie: opisu swojej osoby, miejsc, w których miałeś okazję grać, zamysłu dot. prowadzenia frakcji, tzw. organization chart, innych, istotnych dla Twojego podania aspektów. Nie narzucamy Wam żadnego wzoru. Wymagamy jedynie jak najbardziej wyczerpującego ujęcia powyższych tematów. Od przyszłych liderów oczekujemy również pełnej współpracy i pewnego rodzaju samodzielności. Wzór nazwy wiadomości z podaniem: [NAZWA_FRAKCJI] Nick
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności