Skocz do zawartości

v3rso

Gracz
 • Ilość treści

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

v3rso wygrał w ostatnim dniu 19 Sierpień

v3rso ma najbardziej lubianą zawartość!

11 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

539 wyświetleń profilu
 1. oho webster będzie mixował eins zwei polizei
 2. Pozwolę wypowiedzieć się jako lider SD bo widzę, że niektórzy ludzie mają jakieś wypaczone podejście, które wynieśli pewnie z innych serwerów. Ogólnie definicja "gangsterki po cywilu" to całkowicie coś innego niż posiadanie broni. To odgrywanie postaci będącej dobrze ułożonym, pracującym obywatelem, który nagle zaczyna zachowywać się jak rasowy salvador z ms13. Dostęp do broni w USA jest mega ułatwiony. Oczywiście zależy to od stanu - w większości wystarczy złożyć wniosek do biura szeryfa i czekać na przyznanie licencji. W niektórych stanach nawet licencja nie jest wymagana. Stany Zjednoczone to kraj, w którym przestępczość, a zarazem uzbrojeni ludzie to bardzo wysoki procent dlatego zwykli obywatele zaopatrują się w broń. Stwierdzenia pokroju "broń tylko dla przestępczych" to typowe myślenie europejczyków, nie potrafiących wyobrazić sobie sytuacji za oceanem. Wspomnę też, że osoba chcąca kupić broń na serwerze będzie musiała uzyskać ccw permit, a tym samym przejść background check. Zapraszam do tematu w dziale SD gdzie są wypisane wszystkie wymogi.
 3. Zdecydowaliśmy aby rekrutacja dla weteranów przez dłuższy czas była jedyną, możliwą formą dołączenia do naszej frakcji. Nie oczekujcie więc, że w niedługim czasie pojawi się rekrutacja do akademii bo takowa moża nawet się nie pojawić. Stawiamy we frakcji na jakość, a nie ilość stąd też postanowienie o bardzo restrykcyjnym dobieraniu ludzi, którzy będą razem z nami ją współtworzyli. Jeżeli więc Twoja wiedza nt. LEA ogranicza się do grania na innych serwerach, a nie interesujesz się tym tematem poza grą to masz znikome szanse aby dostać się do frakcji. Zastrzegamy sobie możliwość do odrzucenia podania bez powodu. Tytuł wiadomości [BCSD] Nick ooc Osoby, które należy dodać do rozmowy: @v3rso @Dalton @lexiz @Reset W podaniu zamieszczacie pierwszą jego część, drugą otrzymacie dopiero gdy zaakceptujemy pierwszą.
 4. Concealed Carry Weapon Permit to pozwolenie upoważniające do posiadania broni palnej przez mieszkańca Stanów Zjednoczonych oraz noszenia jej przy sobie w sposób niewidoczny dla osób trzecich, a także użycia jej w przypadku bezpośredniego zagrożenia jego lub innego życia. Aby otrzymać licencje należy spełniać jasno ustalone kryteria oraz wystosować odpowiedni wniosek do najbliższego biura szeryfa w swoim hrabstwie. Sekcja administracyjna zastrzega sobie możliwość odrzucenia aplikacji w przypadku wątpliwości do kandydata oraz do rozpatrywania jego wniosku przez okres 14 dni roboczych. W przypadku przekroczenia uprawnień licencja może zostać odebrana ze skutkiem natychmiastowym. Jakie wymagania należy spełnić? Minimalny wiek to 18 lat. Musisz być zarejestrowanym mieszkańcem Stanów Zjednoczonych. Nie możesz mieć na swoim koncie żadnych flag z kategorii felony oraz niektórych z misdemeanors. Nie możesz być uzależniony od narkotyków lub alkoholu. Nie możesz posiadać w karcie medycznej zapisów o przebytych chorobach psychicznych. ((min. 50h na serwisie)) OOC Wnioski wrzucacie do tego działu, temat nazywacie [CCW] Imię i nazwisko Wypełniacie ten wniosek i czekacie:
 5. Nadal tego nie rozumiem szczególnie, że nie każdy musi korzystać z lifeinvadera. Aukcje na forum poqinny pozostać do czasu stworzenia ewentualnego API od tego. Na pewno to ma działać na zasadzie kup teraz lub licytacji, a nie zwykłego postowania ofert.
 6. nie rozumiem jak lifeinvader ma zastąpić dział akcyjny musieliby stworzyć osobne API jako aukcje żeby to miało sens, w innym wypadku usuwanie tego działu nie jest wskazane
 7. v3rso

  Niczirak

  Najlepsze LSPD w jakim grałem.
 8. v3rso

  v3rso

  witam, to ja, ten słynny sierżant lspd
 9. @KUBV jestem oburzony wrzucaniem moich filmów, które sam chciałem tu wrzucić
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności