Skocz do zawartości

Keesh

Gracz
 • Ilość treści

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Keesh wygrał w ostatnim dniu 15 Sierpień

Keesh ma najbardziej lubianą zawartość!

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Od tego jest ekipa serwera by sprawdzać, czy grasz ma powód do ucieczki przed departamentem - idąc Waszym tokiem myślenia, to administracja powinna usunąć również broń z serwera, bo przecież może znaleźć się osoba, która zacznie strzelać do byle kogo i robić DM.
 2. kwestia pozwoleń to dobra sprawa, ale to raczej nie w tym temacie
 3. od tego jest ekipa, by takich gości banować od razu
 4. Jakieś tam moje propozycje pojazdów, które można byłoby dodać przy tworzeniu postaci:
 5. Propozycja krótka, nie ma czego opisywać więc stawiam na kilka zdań i argumentację. Moja propozycja dotyczy pojazdów wybieranych przy zakładaniu postaci, czego byłoby to celem? Znając życie na samym początku Paleto Bay będzie świeciło pustkami na ulicach, a można to zmienić przez dodanie w panelu tworzenia postaci kilka wozów do wyboru takich jak: kilka motocykli. kilka samochodów trzydrzwiowych. kilka samochodów pięciodrzwiowych. rower. Każdy gracz tworzący postać miałby owe pojazdy do wyboru, ale musi być jakiś haczyk - nie można ich sprzedać albo można je sprzedać na złomie za 10/15% ich wartości.
 6. Można grać za ladą i grać ciekawy roleplay, ale coraz mniej osób jest chętnych na taki typ rozgrywki - mamy 2019 rok, RP przybrało bardziej dynamiczny /tryb/ gry, gdzie gracz wchodzi po to by pograć RP i nie martwić się o to, że nie starczy mu e-$ na zatankowanie jego e-fury. Całą gospodarkę można jakoś zbalansować cenami pojazdów czy nieruchomości, ale nie ograniczajmy się do tego, że robimy z RP RZECZYWISTE odzwierciedlenie życia, w którym zaraz napiszecie propozycję o płaceniu za prąd, gaz i tak dalej. Propozycja ode mnie, dla osób bez grup(tych, z których mogą wyciągać duty) wprowadzić zasiłek(kwota do ustalenia przez administrację). Zasiłek byłby wypłacany raz na dzień(czy jak tam sobie to ustalicie) i po prostu taki gracz mógłby również coś sobie uzbierać.
 7. Keesh

  Keesh

  przecież Ty najlepiej grasz puszczalskie azjatki
 8. Keesh

  Keesh

  Jak się nie znamy, to się poznamy, cześć
 9. A znalazłem jeszcze troche:
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności