Skocz do zawartości

Pandoskonaly

Gracz
  • Ilość treści

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnio

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

87 wyświetleń profilu
  1. @Kartku To tak dzięki problem nie został rozwiązany w 100% ale w dużej części działa, tyle że po restarcie komputera od 1 do4 razy ponownie sie uruchomi ale potem resecik potrzebny komputera, problemem to nie jest większym bo jest dobry pc także dzięki a administracja nich doda ,,rozwiązane w połowie,, obok rozwiązanych i nierozwiązanych problemów . Edit:1 Wcześniej też resetowałem pc i nic to nie dawało po tych krokach zaczęło to działać przynajmniej.
  2. Witam otóż chciałem się was poradzić może ktoś z was natknął się na mój problem, a może najzwyklej w świecie pomożecie mi . Postanowiłem sobie za wczasu ogarnąć lanchera aby śmigało wszystko cacy na start serwera ale pojawił mi się otóż ciekawy problem. Pierwsze uruchomienie po instalacji alta zgodnie z zaleceniami itd. Nic się nie dzieje po wielu próbach zgodności uruchamiania jako administrator 3 rzeczy czyli alt.exe,gta5.exe,Lanchergta5.exe w wszystkich możliwych chyba już kombinacjach testowałem i otrzymywałem rózne wyniki od inego zużycia ilośći ram poszczególnych rzeczy po kompletny zanik w menadżerze, nawet zdarzyło mi się że uruchomiło mi się wszystko pięknie. Gdy chciałem już otwierać szampana postanowiłem zobaczyć czy na 100% działa w tej kombinacji z góry mówię nvm która to była. Po wyłączeniu bez zmian postanowiłem odpalić ponownie i cóż gra stwierdziła że się nie uruchomi oczywiście parę razy testowałem i dalej nic. Zacząłem znowu kombinować alt.cfg zmieniłem linijki na true w nadzieji że coś to da. Znowu chciałem otwierać szampana bo podziałało , ale powtórka z zabawy po resecie już postanowiło się nie włączyć z powrotem. Na pomne że reinstalowałem lancher wiele razy a reainstal gta5 średnio wchodzi w gre 12h pobierania. Jakieś pomysły w ostateczności mogę reinstalować grę. @Edit:1:Modów innych to ja do gry nie mam aczkolwiek może coś faktycznie z plikami gry jest. Eseta mam ale nie zauważyłem by miał problemy co do tego.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności