Skocz do zawartości

Nicziro

Gracz
 • Ilość treści

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Nicziro wygrał w ostatnim dniu 9 Listopad 2019

Nicziro ma najbardziej lubianą zawartość!

8 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Szczęść Boże, witam Państwa z centrum, z tego swoistego jądra decyzyjnego namiestniczej władzy warszawskiej ustanowionej w kondominium rosyjsko-niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym, dla zmylenia przeciwnika nazywanego Sejmem Rzeczypospolitej Polskiej.

  1. ange

   ange

   Huh, So you are aproaching zakon kek

  2. Nicziro

   Nicziro

   I can beat the shit out of zakon kek without getting closer

 2. Jakby głębiej się nad tym zastanowić, to wszelakie kary długodystansowe (tj. x lat wzwyż) nie mają sensu, między innymi dlatego, że każdy inny w tym czasie odgrywa normalny przebieg czasu, a nasza postać magicznie dostaje się do innego wymiaru i starzeje się w ciągu 5 dni.
 3. Czyś Nicziruś, jak papuga? ❤️

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Nicziro

   Nicziro

   Znaczy, papuga uciekła xD

  3. Wiesiu

   Wiesiu

   Tyle dobrego, że papuga, a nie dziołcha xD

  4. Nicziro

   Nicziro

   Na ten temat można dysputować godzinami xD

    

 4. Nicziro

  Wiesiu

  Czekam na Laure Kepler ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 5. Käfig. To słowo pada z ust wielu mieszkańców Paleto Bay. Czym więc jest? To po prostu klatka, miejsce w którym można się bić, najczęściej jednak, zawilgotniała piwnica w podziemiach bayview lounge gdzie odbywają się cykliczne walki na gołe pięści. Bez federacji, bez sprzętu ochronnego, bez zasad. Silniejszy wygrywa i zgarnia wszystko. Przedsięwzięciu towarzyszy klasyczna bukmacherka. Udział. Zapisać na walki może zapisać się każdy, pod jednym warunkiem. Musi znać miejsce i czas. Ze względów bezpieczeństwa te dwie informacja przekazywane są zazwyczaj drogą pantoflową na kilka godzin przed. Droga do gwiazd. Nielegalne walki to oprócz pieniędzy, idealny moment żeby pokazać się z dobrej strony wśród śmietanki typów spod ciemnej gwiazdy, których sprowadza charakter oraz anonimowość imprezy. Wygraj walkę, zniszcz swoich przeciwników i licz na odrobinę szczęścia, aby osiągnąć szacunek i “sławę”. Pomysłu raczej nie trzeba przedstawiać nikomu. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie w oczach półświatku będą mogli pokazać się także zwykli obywatele. Miejsce zarobku nie tylko dla naszej organizacji, ale dla każdego, a także po prostu miejsce do (miejmy nadzieje) dobrej zabawy i miłego spędzania czasu.
 6. Grał bym te LSPD raz jeszcze.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności