Skocz do zawartości

hentai!

Gracz
  • Ilość treści

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Link do Twojego konta globalnego: https://v-rp.pl/profile/186-hentai/ Discord ID: hentai!#1157 Rodzaj kary: BAN Powód nałożenia kary: Złamanie regulaminu. Wyjaśnienie sytuacji: Rozluźniliśmy się z ziomkami za bardzo podczas gadki o wojownikach losu z żabki (bez obrazy dla ludzi pracujących w żabce czy coś) i o jakimś rusku, który w ramach protestu przeciwko rządowi Rosji robił dziwne rzeczy. Polityczne pogadanki oraz zbyt mocne śmieszkowanie zostawimy sobie na przyszłość na PW. Byłem tu od 2k18, uczestniczyłem w becie lsvrp i nie jestem tu tylko dla beki i śmieszkowania, więc dostęp do Discorda v-rp mi się bardzo przyda. Obiecuję to, co zostało wcześnie wspomniane oraz grzeczne zachowanie (i zgodne z regulaminem Discorda oraz netykiety) w przyszłości. Pozdrawiam, hentai!
  2. Jak chodzi o ubrania, make-up i fryzury to imho najlepiej zrobić outfity (tl;dr: system outfitów jak na lsvrp ale ulepszony) za drobną opłatą (powiedzmy $25) do ubrań i make-upu żeby można było nałożyć se make-up nr. 10 do outfitu nr. 5 albo np. make-up nr.3 do outfitu nr. 1 i tak dalej. Fryzury zostawić do zmiany po jakimś odegraniu albo po kupieniu skryptowo, dodać komendę /kucyk dla obu płci żeby ktoś se mógł odegrać bieganie bez włosów przyklejonych do spoconego czoła albo jakiegoś man-buna jak pije szejka z jarmużu i jakiejś trawy. Plus, dodać komendy albo jakieś menu ubrań żeby można było zdjąć np. same spodnie albo samą czapkę. Biorąc pod uwagę że większość graczy zmienia regularnie wygląd postaci, warto będzie po prostu dać im taką możliwość z góry za drobnymi opłatami bez zbędnego pisania do administracji "e mordo daj /akreator". Nie jest to jakiś wielki game changer dla postaci, a sam aspekt wizualny. Powinno to istnieć już od startu bo będzie na co wydawać pieniądze. Uważam to wszystko za dobry pomysł, a przede wszystkim życzę gamemasterom by zostało to wprowadzone bo inaczej jak za czasów LSVRP będziecie zapieprzać i wpisywać /akreator dla parunastu osób dziennie bo ktoś wybrał nie taki kolor włosów. Druga opcja to system garderoby taki jak był na District'cie - o ile było to wygodne, to jednak koszty ubrań były co najmniej śmieszne. To też jest pomysł, i to też może wypalić - ja jednak zostaję przy swoim.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności