Skocz do zawartości

Quore Sportivo

Gracz
 • Ilość treści

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Quore Sportivo

 1. > Nie granie biedoty w PB
  > Upychanie na siłę motorynkarzy i rednecków do organizacji

  1. Deathcore

   Deathcore

   I tutaj rodzi się pytanie, od kiedy motocykliści i rednecki nie mają wstępu do "nie biednych" miast?

   Cytat

   W Paleto Bay klasa średnia jest większością.

   Dlaczego kojarzymy sobie od razu motorynkarzy z tzw. klasą ubogą? Nie żyjmy stereotypami, kluby motocyklowe cały czas funkcjonują. Posiadanie własnego harley'a, chodzenie w skórzanych kurtkach i zarost nie czyni z nas od razu brudasów bez manier i szacunku, motocykliści to motocykliści - a takie grupy najbardziej pasują do miasteczek w Ameryce. Paleto Bay to w większości klasa średnia - co też nie oznacza, że nie ma klasy ubogiej, więc rednecki też mogą się pojawić.

  2. OCCVLT

   OCCVLT

   Nikt nie powiedział, że w Paleto Bay nie ma biedoty. Nie zaprzeczyliśmy i nie potwierdziliśmy tego, ponieważ biedotę może odgrywać każdy. Nawet w Dubaju masz biedotę. Nie widzę też upychania na siłę czegokolwiek. Rozgrywka na tym serwerze będzie mieć inny tok. Gracz, któremu zależy na kreacji charakteru, z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności