Skocz do zawartości

QWERTY

Supporter
 • Ilość treści

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

QWERTY wygrał w ostatnim dniu 6 Grudzień

QWERTY ma najbardziej lubianą zawartość!

7 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

2 027 wyświetleń profilu
 1. Informuję także, że ten układ podania jest tymczasowy, a pobór członków w tego typu formularzu jest dostępny aż do pełnego otwarcia serwera - tym samym docelowa liczba przyjętych graczy jest nieokreślona. Krótko po oficjalnym otwarciu powróci stary format aplikacyjny i pojawi się także pobór członków mniej zaawansowanych. W późniejszym czasie planujemy także utworzenie Fire Voluteer w Sandy Shores, ale jest to bardziej odległy plan
 2. W dniu dzisiejszym skracamy formę rekrutacyjną do frakcji BCFD i w tym momencie jedynym sposobem na dołączenie do frakcji będzie wysłanie poniższego wzoru na moją skrzynkę (QWERTY) dodając do niej Reqowski i Perwix. Podania będą sprawdzane w ciągu 48h, lecz czas ten może się zmieniać zależnie od długości podania, a także innych czynników wynikających z naszego życia prywatnego. Generalnym założeniem nowego wątku rekrutacyjnego jest zwiększenie ilości początkowej graczy będących w naszej organizacji, warto również zaznaczyć, iż wątek jest przeznaczony w 100% dla osób mających jakiekolwiek pojęcie na temat służb pożarniczych oraz medycznych i wiedzących jak zastosować tą wiedzę właściwie w praktyce. Nie wymagamy najwyższej wiedzy stosowanej w grze, lecz choć najmniejszego pojęcia i umiejętności najłatwiejszego przekazania tego graczu, z którym prowadzimy interakcję, wiadomym jest, że w przypadku chęci awansowania wyżej wiedza musi imponować, a także wzrastać o ile nie jest zaawansowana adekwatnie do stanowiska. Odstajemy także znacznie od ścisłego formatu remiz strażackich z innych serwerów, Blaine County Fire Station No. 1 w głównym założeniu ma być remizą przyjazną i otwartą na wszelkich ludzi. Nie stawiamy także ścisłych przydziałów każdej osoby do wozu, lecz dajemy wybór każdej osobie do wyboru czy chce zasilić zespół Engine czy Rescue Ambulance, oczywiście mając na uwadze wiedzę i umiejętności danej osoby. Jesteśmy otwarci na każdą jedną osobę posiadającą jakikolwiek imponujący nakład wiedzy i umiejętności, z pewnością takie osoby będą przez nas rozwijane i nie zostaną odrzucone od razu. Informujemy tym samym, iż osoby z zerową wiedzą, aktywnością lub innymi czynnikami, które nas zniechęcą zostaną odrzucone. Ważne jest również poprawne odwzorowanie poniższego wzoru w wiadomości, podanie może zostać także odrzucone ze względu na niepoprawny BBCode w wiadomości. Osoba po poprawnym przejściu procesu rekrutacyjnego zostaje przydzielona do rangi Probationary i w okresie +/- 2 tygodni zostaje sprawdzona wiedza danej osoby - ranga do której zostanie przydzielona jest zależna od umiejętności, wiedzy i innych czynników. Tytuł wiadomości: [#01-BCFD] Imię i nazwisko postaci Osoby dodane do wiadomości: QWERTY Reqowski Perwix Treść wiadomości:
 3. Kliknięcie w Download oznacza pobranie klienta Stable czyli normalnego, a z nim są problemy - sam doświadczyłem problemów, ale doradzono mi kliknięcie w Beta - wtedy wszystko śmigało jak należy. Sam nie wiem czemu z wersją Beta nie ma problemów.
 4. Podczas pobierania klienta Alt:V pobrałeś wersję za pomocą przycisku "Download" czy "Beta"? (https://altv.mp/#/downloads)
 5. Jak dla mnie podmianki dla straży są świetnie wykonane, więc nie widziałbym nic przeciwko gdyby zostały wgrane na serwer.. Jeśli chodzi o zwykłe to jak najbardziej także świetne, przydały by się na serwerze i miło by było je zobaczyć w grze Jeśli chodzi o wagę podmianek to pewnie i tak jest to jednorazowy loading(możliwe, że tak nie jest), a nie ważą one pewnie jakoś super ultra dużo - nie róbmy już z tego tak wielkiego nie wiadomo czego.
 6. Przypominam o nadal trwającej rekrutacji w szeregi Blaine County Fire Department, zapewniam świetną atmosferę i niezapomnianą rozgrywkę 🙂

   

   

 7. Jak wyżej - propozycja z wypożyczalnią skuterów zdała by tutaj swój egzamin... Paleto Bay to małe miasto, bogate według serwerowego uniwersum, ale nie jest to przesłanka żeby każdy mieszkaniec już na starcie miał samochód, nie ważne, że najgorszej klasy czy jakiś słaby. Po prostu wypożyczalnia pojazdów/samych skuterów albo gracz zarobi na swój pojazd własnoręcznie.
 8. Fajny pomysł, na pewno będzie popyt na ciekawą grafikę Powodzonka.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności