Skocz do zawartości

Uniwersum Paleto Bay

Przeczytaj o miejscu rozgrywki serwera
Zobacz

Drugi NEWS serwera

Informacje, skrypt gry, rekrutacje
Zobacz

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 24.07.2019 we wszystkich miejscach

 1. 15 likeów
  kacalov

  Psychopathic Night Riders

  no tak się składa, że nie
 2. 8 likeów
  v3rso

  Rekrutacja zaawansowana

  Zdecydowaliśmy aby rekrutacja dla weteranów przez dłuższy czas była jedyną, możliwą formą dołączenia do naszej frakcji. Nie oczekujcie więc, że w niedługim czasie pojawi się rekrutacja do akademii bo takowa moża nawet się nie pojawić. Stawiamy we frakcji na jakość, a nie ilość stąd też postanowienie o bardzo restrykcyjnym dobieraniu ludzi, którzy będą razem z nami ją współtworzyli. Jeżeli więc Twoja wiedza nt. LEA ogranicza się do grania na innych serwerach, a nie interesujesz się tym tematem poza grą to masz znikome szanse aby dostać się do frakcji. Zastrzegamy sobie możliwość do odrzucenia podania bez powodu. Tytuł wiadomości [BCSD] Nick ooc Osoby, które należy dodać do rozmowy: @v3rso @Dalton @lexiz @Reset W podaniu zamieszczacie pierwszą jego część, drugą otrzymacie dopiero gdy zaakceptujemy pierwszą.
 3. 6 likeów
  Propozycja krótka, nie ma czego opisywać więc stawiam na kilka zdań i argumentację. Moja propozycja dotyczy pojazdów wybieranych przy zakładaniu postaci, czego byłoby to celem? Znając życie na samym początku Paleto Bay będzie świeciło pustkami na ulicach, a można to zmienić przez dodanie w panelu tworzenia postaci kilka wozów do wyboru takich jak: kilka motocykli. kilka samochodów trzydrzwiowych. kilka samochodów pięciodrzwiowych. rower. Każdy gracz tworzący postać miałby owe pojazdy do wyboru, ale musi być jakiś haczyk - nie można ich sprzedać albo można je sprzedać na złomie za 10/15% ich wartości.
 4. 5 likeów
  katsuru

  [Propozycja] Pojazdy startowe

  ale bym sie tak zarejestrował i powpierdalał darmowym samochodem w ludzi, mmmm
 5. 4 likei
  Na starym projekcie prawie codziennie były pościgi za zardzewiałymi eperorami, które trzeba było kupić, wiec dawanie KAŻDEMU pojazdu na start za darmo to jakiś prank chyba co nie? Co do dowodu osobistego jak najbardziej za.
 6. 3 likei
  Deathcore

  [Propozycja] Customowe radio.

  Z tego co wiemy, developerzy alt:V zaimplementowali już możliwość voice chatu, więc na tej zasadzie jako tako można byłoby zrobić muzykę 3D. Myślę, że developerzy alta pójdą bardziej w tym kierunku i pozwolą tym nam na sampowe boomboxy - a wtedy byłoby już wystarczająco fajnie. Na pewno użyteczny pomysł, szczególnie dla osób, które złożyły aplikacje na kluby.
 7. 3 likei
  QWERTY

  Battalion Chief Raymond Scott

  OFFICE OF BATTALION CHIEF Blaine County Fire Department prowadzi szereg biur, biuro komendanta batalionu to jedno z ważniejszych patrząc na wiele uprawnień, ale i także obowiązków - jednym z głównych jest koordynacja i piecza nad remizami w dystrykcie Blaine. Głównymi obowiązkami i uprawnieniami komendanta batalionu są: Możliwość mianowania, wypowiedzenia, zawieszania, przekazywania lub wydawania poleceń pracownikom administracyjnym i umundurowanym jednostek; Może pożytkować środki jednostki zgodnie z regulacjami ws. budżetu departamentu; Zleca zarządowi roczny budżet; Zatrudnianie nowych pracowników administracyjnych i umundurowanych w swojej jednostce; THE BATTALION CHIEF FIRE STATION NO. 1 Raymond "Matthew" Scott w tej chwili jest komendantem batalionu pierwszego urzędując w remizie Blaine County Fire Station No.1 i pełni funkcję wykonawczą tej remizy. Przed mianowaniem na to stanowisko miał okazję być kapitanem jednostki Los Santos Fire Department No. 51, a także dowódcą wozu SQUAD i członkiem SQUAD Company. Jako dowódca jednostki Scott był odpowiedzialny za wszelkie sprawy związane z wozem, a także ich członków i dowództwo swoim zespołem podczas akcji. Rok 2018, który poświęcił na rozwój personalny tego wozu zaowocował ogólnym wynikiem 430 wyszkolonych pracowników, kiedy to miał zaszczyt prowadzić wszelkiej maści konferencje prasowe lub także szkolenia dla osób administracyjnych. Scott jest 30 letnim weteranem LSFD, a także dwuletnim remizy BCFD, może się pochwalić również pozycją 3. komendanta batalionu w tej stacji. Podczas swojej kadencji jako porucznik w jednostce LSFD No. 1 pełnił funkcję dowódcy wozu Truck, a także rzecznika prasowego jednostki. Scott urodził się w Los Santos, od pamiętnych lat wychowywał się na obrzeżach miasta w rodzinie lekarzy. Ukończył University of Los Santos, a także wiele szkoleń w jednostce Blaine County kiedy to nie miał okazji być komendantem tamtejszej jednostki. Dzisiaj utrzymuje świetny kontakt ze społecznością Paleto Bay między innymi poprzez założenie BCFD Fire Volunteer Station umożliwiając młodym ochotnikom w osiąganiu sukcesów i rozpoczęcie kariery w strukturach straży.
 8. 3 likei
  QWERTY

  Dyskusje na temat BCFD

  Jako, iż dnia dzisiejszego zostałem liderem Blaine County Fire Department - otwieram wątek dyskusyjny, w nim możecie zadawać mi oraz mojej ekipie pytanie. Od razu wspomnę, że nie chcę w tym temacie widzieć zbędnego cwaniakowania i śmieszkowania - dobrze skonstruowane i zasadnicze pytania bez zbędnego spamu, odbiegające od prawidłowego formatu będą karane. Sprawdźcie także czy dane pytanie nie zostało zadane przed Wami, uprawnionymi osobami do odpowiedzi na pytania jest poniżej wypisany Command Staff.. Zapraszam do dyskusji QWERTY (QWERTY#2573 / Battalion Chief / Fire Services Coordinator) Główna osoba decyzyjna organizacji, V-Lider; Dowodzący Public Relations Unit; Nadzór wszelkich decyzji związanych z BCFD; Lider Executive Staff'u i Command Staff'u; Reqowski (Reqowski#5761 / Captain / Emergency Medical Services Coordinator) Poboczna osoba decyzyjna, V-Lider; Członek Command Staff'u; Nadzorca Supervisory Staff'u; Lider Human Resources and Training Unit; Związany stricte ze sprawami Emergency Medical Services; Perwix (Perwix#9159 / Captain) Poboczna osoba decyzyjna, V-Lider; Członek Command Staff'u; Nadzorca Supervisory Staffu; Lider Human Resources and Training Unit; Związany stricte ze sprawami Fire Services;
 9. 3 likei
 10. 3 likei
  Msk

  #002 - Garść informacji

  Poza tym wszystko wygląda nawet nawet.
 11. 2 likei
  Edytuj aplikację, poprawiając błędy. Jeżeli aplikacja nie zostanie poprawiona a będzie wisieć w takim stanie, anuluję projekt. W każdym razie, akceptuję.
 12. 2 likei
 13. 2 likei
 14. 2 likei
  I już się nie martw, aż do końca twych dni! Naucz się tych dwóch, radosnych słów DAREK OTWÓRZ!
 15. 2 likei
  Tymczasowo obejmuję opiekę nad projektami.
 16. 2 likei
  Paleto Bay Aeroclub to instytucja założona przez Zack'a Woodland'a ,szerząca pasję do lotnictwa, wszelkich działań w powietrzu oraz oferująca szkolenia w zakresie pilotażu i skoków spadochronowych na zróżnicowanym poziomie. Projekt Aeroclubu powstał w głowie Zack'a za czasów studiów w San Fierro gdzie kształcił się na pilota samolotów liniowych. Zawsze marzył jednak o spokojnym miejscu gdzie mógłby tworzyć coś własnego nawet jeśli łączyło by się to z pewnymi wyrzeczeniami. Poszedł za głosem serca dopiero po ukończeniu studiów na specjalizacji lotnictwa strategicznego. Został tam gdzie przelatał rok zawodowo na samolotach średnio-dystansowych aby ostatecznie udać się do Paleto Bay, małego miasteczka w którym mógł spełnić swoje marzenia oraz nadążyć za ambicjami. OFERTA TURYSTYKA: Loty widokowe - ??$ Prywatne przeloty - ??$ Skoki spadochronowe (Wkrótce) - ??$ KURSY: Licencja PPL(A) – Uprawnienia do pilotowania Samolotu turystycznie - ??$ Wymagane: ukończony 20 rok życia, aktualne badania lekarskie. Licencja PPL(H) - Uprawnienia do pilotowania Śmigłowca turystycznie - ??$ Wymagane: ukończony 20 rok życia, aktualne badania lekarskie. Licencja CPL(A) – Uprawnienia do pilotowania Samolotu komercyjnie - ??$ Wymagane: ukończony 23 rok życia, aktualne badania lekarskie. Licencja CPL(H) – Uprawnienia do pilotowania Śmigłowca komercyjnie -??$ Wymagane: ukończony 23 rok życia, aktualne badania lekarskie. Licencja LAPL(H) - Uprawnienia do pilotowania Śmigłowca lekkiego -??$ Wymagane: ukończony 17 rok życia , aktualne badania lekarskie. SZKOLENIA: Szkolenie z zakresu pilotażu dla służb specjalnych - ??$ Szkolenie z zakresu pilotowania dynamicznego - ??$ Paleto Bay Aeroclub osobom prywatnym pozwoli spojrzeć na latanie z kompletnie innego punktu widzenia, natomiast instytucjom państwowym oraz prywatnym pokaże jak wycisnąć maksymalną siłę z przewagi w powietrzu. “Zapraszam serdecznie wszystkich tych którzy już podzielają pasję do lotnictwa oraz tych którzy te przygodę pragną dopiero zacząć, aby nauczyć się jak bezpiecznie korzystać z przestworzy” ~ Zack Woodland Lokalizacja: Notka OOC: Strzała, ponawiam projekt Aeroclubu z LSVRP tym razem już pod moim szyldem na zasadach – zmieniam plan ,zmieniam zasadę działania i zostawiam jakość. Mam sporą wiedzę i doświadczenie w kwestii lotnictwa oraz prowadzenia tego typu instytucji na serwerze. Z resztą każdy kto gdzieś tam ze mną współpracował na pewno podzieli moją opinie – a przynajmniej taką mam nadzieję Liczę że uda się tym razem mocno zacieśnić współpracę z wszelkimi organizacjami, oraz liczę na sporządzenie kodeksu lotniczego (chętnie pomogę) ponieważ to były brakujące ogniwa na lsvrp ,które w kontekście mojego planu na grę bardzo urozmaiciło by nam wszystkim rozgrywkę. Wybrałem do nazwy “Paleto Bay” mimo że sam Aeroclub będzie w Grapeseed tylko ze względu na przystępność, uważam że to lepszy wybór niż kombinowanie. Do zobaczenia w grze mam nadzieje!
 17. 2 likei
  Link do Twojego konta globalnego: W lewy górnym rogu tematu. Discord ID: Ivxn #0688 Rodzaj kary: (wyciszenie/ban, itp.): Muted i spamer Powód nałożenia kary: Chyba działanie przeciwko roleplayowskiemu reżimowi czerwonej rangi albo mówienie prawdy. Wyjaśnienie sytuacji: Przepraszam. Przeprosiłbym lepiej, ale nie wiem za co mam przepraszać więc przepraszam za rzeczy, które wyrządziłem przeciwko VibeRP jako szef zepsułu ściek. ]= Darek mi kazał to jest napisana apelacja.
 18. 1 like
  Wiesiu

  Wiesiu

  Czółeczko
 19. 1 like
  Willy

  Willy

  o lol, witam Znajomy użytkownik mi tu zapostował
 20. 1 like
  Wiesiu

  Wiesiu

  A ona na Patricka Newmana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 21. 1 like
  Kubas

  Willy

  O lol. witam
 22. 1 like
  Jestem pozytywnie zaskoczony tym biznesem, po aplikacji widać, że to coś porządnego będzie. Jestem jak najbardziej na tak i życzę samych sukcesów.
 23. 1 like
  Jestem pod wrażeniem. Skorzystam zapewne nie raz.
 24. 1 like
  Wiesiu

  Wiesiu

  Gdyby Laure Kepler wsadzić do bolidu F1, to dopiero byłaby legenda xD
 25. 1 like
  PromeK

  Wiesiu

  Siemka!
 26. 1 like
  Jestem za, ale niech te pojazdy startowe będą do 4k najlepiej. Droższe pojazdy przygarniemy jak zarobimy podczas pracy w biznesie. Oprócz pojazdów proponuję dodać na start dowód osobisty, jak wybierzemy powyżej 20 lat to mamy do wyboru dowód osobisty, jak wybierzemy poniżej 18 to wtedy nie wyświetla się nam owy dokument. Postać nie pojawia się na świecie od momentu jej założenia, więc mając powyżej 20 lat, powinna posiadać taki dokument przy sobie.
 27. 1 like
  Shivson

  Shivson

  Czołem Darku! On? Nie znam. A ten głupi jak zawsze.
 28. 1 like
 29. 1 like
  Marka Camel Workshop została założona w 2019 roku przez mechanika Kellana Babangidę, który przez oferowane usługi i indywidualne podejście nawet do najbardziej wysublimowanych potrzeb klienta zyskał bardzo dużą popularność w całym Blaine County. Jest to przedsiębiorstwo umiejscowione w pobliżu banku Paleto Bay, które oferuje lakierowanie, naprawę, modyfikację mechaniczną i wizualną pojazdów krajowych typu muscle oraz zagranicznych klasyków. Klienci Camel Workshop wchodząc do warsztatu mogą zauważyć dość specyficzny wystrój o tematyce afrykańskiej oraz schludnie poukładane narzędzia i części samochodowe. Jednym z głównych aspektów rozpoznawalności marki jest kolor żółty znajdujący się na elementach ubioru mechaników pracujących w warsztacie jak i oryginalny akcent oraz słownictwo, którym posługuje się właściciel. Zarząd firmy odpowiednio dba o wykształcenie swojej ekipy dla której przeprowadza specjalne kursy przygotowawcze, by posiadali wystarczającą wiedzę do spełnienia najbardziej wyimaginowanych potrzeb klientów Camel Workshop. Lakierowanie Lakierowanie w kolorze chromowanym - X Lakierowanie w kolorze metalicznym - X Lakierowanie w kolorze matowym - X Lakierowanie w kolorze złotym - X Naprawa Wymiana części eksploatacyjnych - X Wymiana płynów eksploatacyjnych - X Wymiana elementów zawieszenia - X Wymiana filtrów powietrza - X Wymiana paliwa - X Wymiana oleju - X Montaż Montaż reflektorów ksenonowych - X Montaż niestandardowych części - X Montaż elementów car audio - X Montaż tempomatu - X Tuning mechaniczny - X Tuning wizualny - X Właściciel: Kellan Babangida Kierownik: Senua Björk Connor Thaler Mechanik: Sylvester Gryffiths (Do obsadzenia) Praktykant: (Do obsadzenia) Kellan Babangida: E-mail korespondencyjny: [email protected] (PW) Numer telefonu: Cześć! Możecie mnie kojarzyć z poprzedniej edycji serwera, kiedy grałem Kaito Yoshidą - właścicielem Heiwa Club-u. Tym razem planuję wraz z grupką osób otworzyć warsztat ze specjalizacją tuningu samochodów krajowych typu muscle oraz zagranicznych klasyków (wiem, że na starcie nie będzie opcji tuningu, dlatego oferta będzie lekko okrojona) na postaci o imieniu Kellan. Jest to szczery i zabawny imigrant z Afryki, który nazywa niektóre rzeczy po swojemu. Przykładowo na samochód mówi wielbłąd, na budynki biznesów stodoła, a na domy lepianka. Jest bardzo zabawną postacią, więc mam nadzieję, że interakcja z nią urozmaici każdemu grę, a przy okazji poprawi humor. Dla każdego nowego praktykanta planuję przeprowadzić szkolenia, aby poziom wykonywanej pracy był przynajmniej na przyzwoitym poziomie. Zamierzamy biznes połączyć z projektem IC, który w głównej mierze będzie opierać się na samochodach klasycznych. Więcej informacji związanych z tym tematem zostanie zamieszczone w aplikacji projektu. Zapraszam do komentowania i oceny.
 30. 1 like
 31. 1 like
  Valhalla Pub- to nowo wyremontowany lokal znajdujący się nieopodal Paleto Cove. Jest to miejsce dość lubiane przez mieszkańców ze względu na swoją oryginalność. Nie brakuje w nim również turystów, którzy ochoczo odwiedzają to miejsce w celu porobienia fotek na portale społecznościowe, skosztowania napojów i zakupie popularnych śledzi kiszonych Surströmming. Przejeżdżając przez miasteczko i spoglądając na piękną przyrodę Odyn utkwił swój wzrok w drewnianym zaniedbanym lokalu. Ten moment wywołał u niego nostalgię, dlatego postanowił wyremontować to miejsce i otworzyć w nim pub. Niestety, los nie uśmiechnął się do Sigurda, gdyż ta posesja była już zajęta przez mężczyznę w podeszłym wieku. Jednak nie wszystko było stracone zważając na fakt, że podstarzały człowiek był bardzo chytry na pieniądze. Po długich negocjacjach budynek trafił w ręce nowego właściciela, który z uśmiechem na ustach, pewnym krokiem wszedł do środka. Lekko się zniesmaczył spoglądając na popękane ściany, powywracane stoły i pleśń na suficie. Początkowo wpadł w lekką panikę i nie wiedział co z tym zaskakującym faktem zrobić, jednak zakasał rękawy i wziął się do ciężkiej pracy. Otwarcie lokalu nie należało do najprostszych, papierkowa robota prawie wbiła mu gwóźdź do trumny, ale przetrwał ten ciężki okres i finalnie doprowadził lokal do stanu, którym możemy się rozkoszować obecnie. Lokal jest stworzony dla każdego, samotnego wędrownika, przeciętnego mieszkańca, bądź znerwicowanego biznesmena szukającego luzu i spokoju. Dosłownie każdy jest w stanie znaleźć sobie tutaj miejsce na rozmowę, picie w doborowym towarzystwie i dobrą zabawę. Tak jak za starych czasów Odyna. Nasz lokal zapewnia chłodne i zimne Nordyckie piwo "Valknut" I o wiele więcej. Naszym atutem są różne potrawy pochodzące z północy oraz spokojny klimat nordyckich motocyklistów. O rozwoju naszej instytucji można dużo mówić, to indywidualna kwestia podejścia mieszkańców naszego wspaniałego miasteczka. Mieszkamy w dość ciepłym klimacie, więc jestem przekonany, że biznes będzie mieć spory popyt głównie z tego powodu, że właściciel jest koneserem i znawcą zimnych trunków, które z pewnością przypadną do gustu każdemu szaremu Smithowi. Planujemy otworzyć miejsce do wspólnych spotkań, pogawędek i dobrej zabawy przy nordyckiej muzyce, oryginalnych daniach i napojach przygotowanych w oparciu o specjalne receptury najstarszych przodków. Witajcie jestem Patryk i fascynuję się rekonstrukcją późnego średniowiecza. Prowadziłem już pub na n4g w latach 2010-2014 oraz na dev. Chciałbym, ponownie to zrobić na Vibe z racji tego, że mam wielkie plany związane z tym serwerem, które szerzej zostały przedstawione w aplikacji na organizację przestępczą. Biznes będzie w głównej mierze prowadzony przeze mnie, jednak mam kilkunastu chętnych do pomocy, więc z pewnością miejsce to będzie często otwarte. Mam nadzieję, że moje plany na grę wpasują się w Waszą wizję rozgrywki na serwerze i wszyscy będziemy mogli wspólnie rozkoszować się światem roleplay.
 32. 1 like
  Jestem za, bo dobry pomysł.
 33. 1 like
  Witam serdecznie wszystkich czytelników! Jako, iż forum jest już otwarte, postanowiłem podzielić się z wami moimi kilkoma propozycjami. Zacznę od czegoś lżejszego. Nie jestem pewny, czy w tym dziale powinien obowiązywać jakiś wzór dodawanych tematów, więc obecnie go pominąłem, lecz gdy będzie trzeba - mogę edytować post. Propozycja ta dotyczy już nie forum, a bezpośrednio gry i nie jest nadzwyczajnie dużą zmianą. Mowa dokładniej o wprowadzeniu funkcjonowania nazewnictwa ulic w Paleto Bay oraz numeracji wszystkich obecnych tam lokali. • O co dokładnie chodzi? Już tłumaczę - zgodnie z grą, jak i chociażby mapą całego San Andreas (której wycinek widzicie niżej), Paleto Bay posiada przynajmniej 6 głównych, nazwanych ulic (w tym jedna to droga przy plaży). W takim razie, dlaczego by z nich nie skorzystać przy lokalizowaniu stworzonych biznesów/domów/instytucji? Bezpośrednią zmianą miałoby być policzenie wszystkich budynków/lokali, jakie znajdują się w Paleto Bay oraz nadaniu im odpowiedniej w kolejności numeracji. Ta nie musi być nigdzie oficjalnie udostępniona, chyba że administracja sama zdecyduje się to zrobić (wtedy łatwiej byłoby z góry określić, które miejsce gracz wyznaczył na lokalizację biznesu przy składaniu apelacji). Gdy właściciel działalności wybierze jeden z budynków jako siedzibę swojego biznesu, przy markerze odpowiedzialnym za wejście do środka, oprócz nazwy, pojawiałaby się (np. mniejszą czcionką) informacja o ulicy i numerze lokalu. • Czemu właściwie miałoby to służyć? Jest to serwer roleplay, w tym wypadku odgrywamy w miarę realne życie. W takim razie myślę, że o wiele praktyczniejsze będzie - chociażby w aplikacjach/ogłoszeniach - podawanie bezpośredniego adres danego lokalu, tak jak w rzeczywistości - zamiast wymyślania na siłę punktów odniesienia, które mają nakierować odbiorcę na lokalizację biznesu. Dzięki temu drobnemu dodatkowi, informacja w stylu "znajdujemy się w centrum miasta, naprzeciwko pizzerii, obok fryzjera" zamieni się na, chociażby "znajdujemy się na ulicy Paleto Blvd. 13". • Jakie korzyści wynikną z tego zabiegu? Przede wszystkim - dzięki odpowiedniej kolejności numeracji, nowy gracz bez większych problemów zlokalizuje każdy biznes, znając jego adres. Druga sprawa - kwestia czysto rozrywkowa. Tak jak wspomniałem wyżej - gramy roleplay, więc o wiele lepiej będzie wyglądało podawanie pełnych i prawdziwych adresów zamieszkania czy siedzib biznesów, a nie wymyślanie tego na bieżąco przy składaniu aplikacji/dokumentów. Napiszcie, co myślicie na ten temat? Moim zdaniem, jest to na tyle drobna rzecz (w praktyce tylko chwila poświęconego czasu na zliczenie lokali i dodatnie więcej tekstu przy napisach nad markerami), że z pewnością nie byłoby problemu z jej wprowadzeniem. W żaden sposób nikomu nie przeszkodzi a wręcz przeciwnie - przyniesie wyłącznie pozytywne skutki.
 34. 1 like
  ToxicSoul

  Styl jazdy.

  Nie ma tutaj zbyt wiele do tłumaczenia - skrypt miałby dynamicznie ingerować w handling pojazdów (na silniku piątki jest to możliwe), zmniejszając moc przyspieszenia, lekko łagodząc skrętność i ograniczając prędkość poruszania się do ustalonych norm - dzięki temu uniknęlibyśmy palenia kapcia przy pierwszym lepszym starcie (wiem że da się to zrobić na padzie, ale kto niby tak gra RP? Moim zdaniem to kompletnie niewygodne by jeździć padem, w międzyczasie odpisywać na akcję / wpisywać jakąś komendę.) a i sama jazda sprawiałaby nieco bardziej immersyjne wrażenie. Nie jest to coś koniecznego i bez czego nie dało by się żyć, ale... wydaje mi się że byłby to ciekawy, mały dodatek. Oczywiście styl jazdy można by przełączać między "spokojnym" a "klasycznym" lub coś w tym guście. Warto dodać że synchronizacja na nowej platformie to w porównaniu do RAGE majstersztyk, więc efekt skryptu byłby widoczny nie tylko dla nas, ale również innych graczy.
 35. 1 like
  Blast

  Blast

  Cześć wszystkim, jak leci?
 36. 1 like
  Pamiętam takie losowe awarie za czasów LSVRP na GTMP i były bardzo fajne. Liczę, że i tuta da się to odwzorować. (ps. zmienianie handlingu pojazdów, w szczególności dynamiczne, które może się zbugować trochę mnie przeraża )
 37. 1 like
  sprobujemy
 38. 1 like
  xkoolrain

  siema kapi

  siema kapi
 39. 1 like
  Credits: QWERTY, mlody mihu. Serial: https://www.ipla.tv/wideo/wiedza/OSP-Na-ratunek/5015058/ Kanał YouTube ( ͡° ͜ʖ ͡°): youtube.com/c/CONNOR80 Polecam świetny serial, daje dużo rozrywki i przede wszystkim wiedzę Wyżej małe promo z Panem Stachlewskim
 40. 1 like
  Jesteś strasznie cwany i egocentryczny, ale miałeś już chwilę przerwy od Discorda, więc ściągnę Ci mute. Na przyszłość radzę zaznajomić się z regulaminem discorda obecnym na kanale #regulamin i z pojęciem Netykieta.
 41. 1 like
  katsuru

  Darek

  Stuleja
 42. 1 like
  katsuru

  Darek

  Władca szparek
 43. 1 like
  Käfig. To słowo pada z ust wielu mieszkańców Paleto Bay. Czym więc jest? To po prostu klatka, miejsce w którym można się bić, najczęściej jednak, zawilgotniała piwnica w podziemiach bayview lounge gdzie odbywają się cykliczne walki na gołe pięści. Bez federacji, bez sprzętu ochronnego, bez zasad. Silniejszy wygrywa i zgarnia wszystko. Przedsięwzięciu towarzyszy klasyczna bukmacherka. Udział. Zapisać na walki może zapisać się każdy, pod jednym warunkiem. Musi znać miejsce i czas. Ze względów bezpieczeństwa te dwie informacja przekazywane są zazwyczaj drogą pantoflową na kilka godzin przed. Droga do gwiazd. Nielegalne walki to oprócz pieniędzy, idealny moment żeby pokazać się z dobrej strony wśród śmietanki typów spod ciemnej gwiazdy, których sprowadza charakter oraz anonimowość imprezy. Wygraj walkę, zniszcz swoich przeciwników i licz na odrobinę szczęścia, aby osiągnąć szacunek i “sławę”. Pomysłu raczej nie trzeba przedstawiać nikomu. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie w oczach półświatku będą mogli pokazać się także zwykli obywatele. Miejsce zarobku nie tylko dla naszej organizacji, ale dla każdego, a także po prostu miejsce do (miejmy nadzieje) dobrej zabawy i miłego spędzania czasu.
 44. 1 like
  peterin

  Mongols MC

  Zaczynając co gramy: Cesar "CC" Cardona po przemyśleniu kilka spraw i uzgodnieniu parę spraw z kilkoma założycielami kilkunastu innych oddziałów w Califoni postanowił wrócić do San Andreas do miasteczka Paleto Bay. Po kłótni w oddziale mongols mc które było prowadzone przez Dean Greene do którego należał Cesar odszedł na nomada miał konflikt z ich sekretarzem. Cardona wziął najgorszych degeneratów jakich znał z którymi spędził sporo czasu na trasie wiedział że nie będzie łatwo naprowadzić klubu na właściwą drogę z ich "pomocą". Połowa z nich to ludzie co byli na odwykach narkotykowych, alkoholowych byli to ludzie co na włóczędze spędzili o wiele więcej lat niż sam Cesar Cardona. Postanowił zaryzykować bardzo dobrze wiedząc że z ćpunami po fachu klub nie zajdzie daleko bez odpowiedniej władzy i twardej ręki. Po zebraniu po jakimś czasie ludzi wszyscy spotkali się z "ekipy" Cesara w miałej wiosce która mieściła się w Nevadzie po czym wszyscy nomadzi pojechali do stanu Nowy York do przyjaciela Cesara który siedział na stołku prezesa klubu, po szybkim uzgodnieniu dostali datę kongresu wszystkich założycieli Mongols MC. Cesar pojechał sam uzgodnić co i jak wystąpił sam jako przyszły założyciel oddziału mongolsów w Paleto. Głównie władze Mongolsów niepewnie sie zgodzili na tą opcje warunek był taki że będą pod stałą obserwacją innych oddziałów. OOC: Tak gramy nomadów co szukają swojego stałego miejsca na dom. Jak mogliście wyczytać z głównej apki jest to klub głównie złożony z rasy latynoskiej. Jeżeli chcecie do nas dołączyć to zapraszam na priv gdyż server jeszcze nie funkcjonuje w wiadomościach prywatnej dogadamy się co do waszej rozgrywki u nas normalni ludzie zaczynają od supporta/prospecta ale jak ktoś jest ogarnięty w tym klimacie mógł bym i zaryzykować daniem Nomada (taki sam okres co na kadecie fajnie grasz w tydzień dostajesz barwy naszego oddziału). Gramy ludzi co mają już pare rzeczy za uszami możesz grać nomada który już kiedyś był w jakimś oddziale daje wolną rękę mojej ekipie co do prowadzenia postaci. Planujemy rozbujać biznes bar/warsztat legalny jak i projekty zarobkowe typu sprzedaż części motocyklowych na lewo, wiadomo nie będą to części pierwsza klasa z harleya davidsona dyny rocznik 2019 bo to nie o to chodzi. Będą to części najniższej półki rozprowadzane na rynku. Kolejnym naszym celem będzie produkcja mety w laboratorium jak i dystrybucja narkotyków czy broni pomysłów jest dużo wszyscy ode mnie mają obcykane co chcą grać jak postacie chcą kreować pomysłów jest masa, wolałem napisać taką notkę "informacyjną" byście widzieli co będzie się kręcić wokół nas.
 45. 1 like
 46. 1 like
  a ok bo już szykowałem się na solówkę z tobą
 47. 1 like
  Pomyliłeś serwery, to nie voice. Ale z tego co piszesz, to w sumie warto się zastanowić, czy tam nie spędzisz lepiej czasu.
 48. 1 like
  @KUBV jestem oburzony wrzucaniem moich filmów, które sam chciałem tu wrzucić
 49. 1 like
  Proces składania aplikacji. Witam, dzisiaj otwieramy możliwość składania aplikacji na organizacje prywatne, a dokładniej biznesy. Sam proces nie jest skomplikowany, lecz wymagał będzie staranności w wykonaniu samego tematu. Wzoru nie będzie, aczkolwiek proszę o zawarcie informacji wymienionych poniżej. Krótka historia powstania biznesu; Opis, na czym polegać będzie działalność; Pomysły na rozwój; Ewentualna struktura organizacji; Krótka notka OOC od samego autora, abyśmy mieli możliwość poznania choć trochę danej osoby i jej doświadczenia. Ważnym aspektem jest bezpośrednia pomoc administracji ukierunkowana w stronę właścicieli przedsiębiorstw. Nie będzie ona znaczna, lecz tylko i wyłącznie w stopniu umożliwiającym poprawne funkcjonowanie danego biznesu, z racji startu serwera. Nie przewidujemy również wspierania Was za pośrednictwem "żywej gotówki" jeżeli już zdecydujemy się na wsparcie to poprzez rzeczy materialne w zależności od potrzeb danej działalności. Rodzaje pomocy, jakie jesteśmy w stanie zaoferować: Budynek/Lokal - przypisanie pod grupę drzwi wraz z interiorem. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnej zmiany wielkości interioru czy też lokalizacji na etapie sprawdzania aplikacji. Pojazd - będzie przywilejem dostępnym dla konkretnych typów biznesów. Sam pojazd zostanie permanentnie przypisany do konkretnego biznesu, tak więc nie będzie on mógł wejść w obieg pojazdów używanych. Towary/Produkty - w zależności od rodzaju świadczonych przez przedsiębiorstwo usług, na start będzie możliwość dostania konkretnych ilości produktów potrzebnych na rozruch biznesu. Swoje aplikacje tytułujcie [Biznes] - "Nazwa biznesu" i wstawiajcie w poddział APLIKACJE, jest on moderowany, abyśmy mogli na spokojnie zorientować się w ich ilości i w spokoju wyselekcjonować odpowiednie na start Życzymy powodzenia! Prosiłbym również o nieskładanie aplikacji na biznes typu salon samochodowy, ponieważ będzie on autonomicznym punktem w naszej rozgrywce tak jak na wcześniejszej edycji.
 50. 1 like
  Postanowienia ogólne oraz regulamin forum v-rp.pl Postanowienia ogólne §1. Zasady generalne 1.1 Regulamin jest własnością projektu Vibe RolePlay, dotyczy wszystkich usług związanych z projektem tj. forum, serwer gry oraz serwer do komunikacji między graczami na platformie Discord. Nie zezwala się na kopiowanie niniejszego regulaminu; 1.2 Regulamin projektu Vibe Role Play, jest stale udoskonalany, a wszelkie modyfikacje wchodzą w życie następnego dnia od daty aktualizacji; 1.3 Każdy z użytkowników jest zobowiązany do śledzenia zmian, które zostają wprowadzone w regulaminie. Nieznajomość regulaminu nie upoważnia użytkownika do łamania jego postanowień; 1.4 Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do własnego interpretowania dowolnego punktu lub podpunktu regulaminu; 1.5 Każdy użytkownik mający dostęp do informacji niejawnych zobowiązuje się do zachowania tajemnicy i nie rozpowszechnienia jakichkolwiek informacji dotyczących projektu, do których będzie miał dostęp, tak w czasie pełnienia danej funkcji, jak i po jej ustaniu; 1.6 Kary nadane użytkownikowi nie łączą się pomiędzy usługami świadczonymi przez projekt, na przykład: ostrzeżenie na forum nie jest równoznaczne z ostrzeżeniem na serwerze; 1.7 Każda czynność wykonana na projekcie Vibe Role Play jest zapisywana do logów wraz z adresem IP oraz hostem. Vibe Role Play oświadcza, iż na prośbę odpowiednich organów państwowych powołanych do wykrywania, zapobiegania lub ścigania przestępstw, udostępnia odpowiednie dane związane z funkcjonowaniem serwisu, w tym dane dotyczące IP użytkownika; 1.8 Wykorzystywanie luk, błędów w oprogramowaniu na forum jak i w grze jest surowo zabronione. Wszelakie błędy należy niezwłocznie zgłosić ekipie administracyjnej. §2. Konto globalne użytkownika 2.1 Do korzystania z funkcji forum konieczna jest rejestracja, której należy dokonać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego podając niezbędne dane; 2.2 Zabrania się tworzenia kont z użyciem 10 minutowego maila. Dozwolony jest jedynie czynny adres mailowy użytkownika; 2.3 Rejestracja użytkownika oznacza zapoznanie się z regulaminem projektu oraz jego pełną akceptację; 2.4 W przypadku, gdy z forum oraz serwera gry korzysta więcej niż jedna osoba w domu, należy zgłosić ten fakt ekipie projektu Vibe Role Play poprzez odpowiedni temat na forum, tutaj. 2.5 Administracja nie bierze odpowiedzialności za błędy wynikające ze strony użytkownika serwisu 2.6 Jedna osoba może posiadać tylko jedno zarejestrowane konto w serwisie. W przypadku posiadania większej ilości kont globalnych administracja może zablokować dowolne konto; 2.7 Udostępnianie swojego konta osobom trzecim jest surowo zabronione; 2.8 Konto użytkownika jak i wszelkie informacje oraz dane w nim zawarte są własnością serwisu - użytkownik posiada jedynie prawa do korzystania z niniejszego konta. W przypadku naruszenia warunków regulaminu serwisu owe konto może być zablokowane i odebrane użytkownikowi przez administrację. §3. Regulacje prawne 3.1 Administracja projektu nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z zamieszczanych przez użytkowników treści, umożliwia tylko ich udostępnienie; 3.2 Forum dyskusyjne korzysta z ciasteczek (cookies), które są niezbędne do działania mechanizmu rejestracji i logowania użytkowników. Na projekcie umieszczone są skrypty firm trzecich, takie jak przycisk społecznościowy serwisu Facebook, które także mogą zapisywać ciasteczka na komputerze użytkownika. Więcej informacji nt. plików cookies znajduje się pod adresem http://wszystkoociasteczkach.pl §4. Uprawnienia i obowiązki administracji 4.1 Vibe Role Play zastrzega sobie prawo do przeglądania zgromadzonych danych dotyczących użytkowników korzystających z usług projektu w celu egzekwowania postanowień niniejszego regulaminu; 4.2 Administracja projektu ma obowiązek publicznie ogłaszać wszelkie aktualizacje niniejszego regulaminu; 4.3 Administracja projektu ma za zadanie reagować na wszelkie przejawy łamania postanowień regulaminu; 4.4 Administracja podejmuje ostateczne decyzje w kwestiach spornych, łącznie z tymi, które nie są objęte regulaminem projektu; 4.5 Administracja nie ma obowiązku realizować próśb od graczy otrzymanych drogą prywatną. Regulamin forum §1. Postanowienia ogólne 1.1 Użytkownik jest zobowiązany do trzymania się tematu dyskusji, celowe odbieganie od tematu rozmów jest przejawem łamania niniejszego punktu; 1.2 Sprawy prywatne pomiędzy użytkownikami należy wyjaśniać wyłącznie poprzez prywatne wiadomości, e-maile lub komunikatory; 1.3 Zabronione jest reklamowanie innych serwerów o tematyce Role-Play w postach, profilach oraz prywatnych wiadomościach; 1.4 Decyzje podejmowane przez ekipę projektu są niezależne i niezawisłe - jeśli użytkownik nie zgadza się z taką decyzją lub uważa, że została podjęta z naruszeniem regulaminu może odwołać się od niej do administracji w specjalnym dziale apelacji; 1.5 Użytkownikom nieprzestrzegającym regulaminu są udzielane upomnienia oraz ostrzeżenia - przy czym ostrzeżenia o wartości równej 5 wprowadzają automatycznie czasowy zakaz pisania, dalsze łamanie regulaminu może skutkować odłączeniem użytkownika od forum; 1.6 Zabrania się tworzenia kont z nazwami naruszającymi normy etyczne, prowokującymi bądź zawierającymi wulgaryzmy; 1.7 Regulamin ten obowiązuje na forum (https://v-rp.pl). §2. Wypowiedzi na forum 2.1 Na forum panuje kompletny zakaz używania wulgaryzmów oraz zabrania się obrażania innych użytkowników; 2.2 Treść którą chcesz wysłać, czyli post - musi być zgodny z działem tematycznym danego forum - tematy niezwiązane z Vibe Role Play umieszczamy w kategorii „Inne”; 2.3 Tworząc nowy temat na forum, należy pamiętać by nadać mu odpowiedni tytuł, który idzie w parze z treścią posta; 2.4 Zabrania się pisania postów krótkich, które nie wnoszą nic do tematu rozmowy; 2.5 Zabrania się tak zwanego nabijania postów, pisania dwóch lub więcej nieuzasadnionych postów z rzędu w jednym temacie; 2.6 Na forum panuje zakaz rozprzestrzeniania na forum treści nielegalnego oprogramowania; 2.7 Niektóre działy posiadają własne regulaminy oraz wzory, użytkownik ma obowiązek się do nich stosować - stanowią one uzupełnienie niniejszego regulaminu; 2.8 W tematach toczy się wyłącznie dyskusja związana z nazwą wątku. Odbywa się ona na ogólnie przyjętych zasadach netykiety oraz z zachowaniem kultury osobistej; 2.9 Prowokowanie, kłócenie się oraz obrażanie współrozmówców jest definitywnie zabronione. W przypadku kłótni konsekwencje dyscyplinarne ponosi zarówno osoba prowokująca jak i wdająca się w konflikt; 2.10 Na forum używamy poprawnej polszczyzny, z zachowaniem ortografii, estetyki pisania oraz stosowaniem się do znaków interpunkcyjnych; 2.11 Wypowiedzi użytkowników oraz materiały zamieszczane przez nich stanowią ich własne opinie i są ich świadomą decyzją. W związku z tym ekipa forum nie odpowiada za wyżej wymienione, jednakże dołoży wszelkich starań aby nie dopuszczać do zachowań nieetycznych i/lub naruszających prawo; 2.12 Wysyłając wiadomość, użytkownik ma obowiązek nie publikować następujących treści: Rasistowskich; Obrażających religię, obyczaje; Zawierających obrazy oraz odnośniki do stron pornograficznych; Prywatnych, dotyczących konkretnych użytkowników forum; Pisanych wyłącznie dużymi literami; Zawierających przesadnie formatowany tekst; Obrażających administratorów i graczy Vibe Role Play oraz innych projektów. §3. Profil użytkownika 3.1 Maksymalny rozmiar dla jednego obrazka w sygnaturze wynosi 600x200 pikseli; 3.2 Użytkownik ma prawo do umieszczenia jednego obrazka w sygnaturze o maksymalnych wymiarach, bądź kilku w sumie nie przekraczających dozwolonych rozmiarów; 3.3 Podpis nie może zawierać więcej niż 300 znaków; 3.4 Zabrania się umieszczania w podpisie banerów oraz innych reklam graficznych (dopuszcza się jedynie link); 3.5 W opisie użytkownika podobnie jak w sygnaturach obowiązuje zakaz wrzucania reklam graficznych m.in. takich jak bannery; 3.6 Profile zawierające wartości niezgodne z zasadami zawartymi w owych podpunktach będą natychmiast korygowane; 3.7 Podpis musi być estetyczny, by nie przeszkadzał innym użytkownikom w przeglądaniu forum. §4. Prawa i obowiązki administracji 4.1 Ekipa projektu ma prawo do skasowania, przeniesienia, edycji tematu lub postu, który narusza regulamin bez wcześniejszego uprzedzenia, a autora niniejszej wiadomości ukarać ostrzeżeniem; 4.2 Członek ekipy może edytować post innego użytkownika w przypadku poprawiania błędów, udzielania kary regulaminowej lub wpisywania innych uwag dotyczących tematu, postu lub użytkownika. Uwaga wpisana przez moderatora w poście użytkownika nie może być anonimowa – musi być podpisana przez wpisującego; 4.3 Administrator rozwiązujący spór pomiędzy użytkownikami wydaje swoją niepodważalną ocenę sytuacji, jego werdykt jest ostateczny; 4.4 Moderatorzy mają szczególny obowiązek natychmiast i bezwzględnie reagować na wszelkie przejawy łamania regulaminu, a także ogólnie przyjętych zasad etykiety oraz prawa na forum; 4.5 Członek ekipy nadający kary wybiera jej rodzaj, nie ma opisanego schematu. Regulamin projektu Vibe Role Play, zakazuje się kopiowania jego treści bez zgody administracji i/lub autora. Ostatnia zmiana w regulaminie: 29.04.2019r.


×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności